Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Csak a könyökkel eggyüt tudom adni,
Üdv! Az ARROW végdobnak Mi lenne az ára?
a power nyelv az tutti hogy akkor. szoval ha maga az elektronika is ilyen akkor jónak kell lennie vagy a pneumatikusat tudom még ajánlani!
zolko87 engem lehet érdekelne a komplett power ez jó 122-es blokkhoz mer ránézésre egy az egybe ugyan az
Hellóztok azt szeretném kérdezni hogy rotax 122-es blokkomat ki szeretném szedni. Elakadtam mindent le kötöttem de a hátsó villánál van egy átmenő csavar amit sehogy nem tudok kiszedni. Le csavartam az anyát ütöttem be olajoztam de semmi. Mi a trükkje ha valaki tudna kérem segítsen és írja le. Előre is kössz!
Elektromos power bontva is eladó!
power nyelv szárral:4eft
power nyelv ház új szimeringel:2eft
behuzó mágnes, jó bovdennel:5eft
power elektronika:6eft
Eggyüt kompletten :15eft
Pneumatikus power szett is eladó! az elektromos power helyére felrakható! :9eft
Érd:adatlapomon elérhetőségeim
nekem van váltó tengelyem, elérhetőségeim adatlapomon
Sziasztok Rotax 123 as blokkhoz van hibátlan állapotú kuplungom kompletten, váltóm szintén hibátlan minden alkatrészével,olajszivattyú(Mikuni), önindító,valamint főtengely 0km es Prox hajtókarral és tűgőrgőkkel 160 as hengerhez lett megerősítve szóval bírja. Valamint van egy blokk csapágyakkal(hibátlanok)és vízpumpával műanyag fogaskerekekkel és súlyal. Ha valakit valami érdekel: atimaister@citromail.hu.
csá azt szeretném kérni tőletek hogy írjon nekem akinek van egy szürke blokkos rx-hez váltótengeje mert az enyémen elferdült valahogy és nemtudok hozzá rendelni!meg összeget is írjatok légyszives!köszi
by:motorfun
Hali!
Van valakinek eladó rx-re való szívócsonkja 34es karbira?
Szia!
Ha érdekel akkor tudok neked új tráfót,garival. 15eftba
elérhetőségeim adatlapomon
És mégeggy kérdésem lenne más motor-é nem jo bele?Olcsó kéne !A válaszokat elöre is kösszi!
Hali lenne 1 sürgős kérdésem !Honan tudok szerezni aprilia rx 125 -ös motorom -hoz gyujtás trafo-t ? Ólcsóban kéne ! Ha van valakinek irjatok!
Sziasztok!
Van valakinek eladó power nyelve rotax 122-be?
vaterán vann fen piros is meg fekete is zsír új, meg van konzol is.

http://www.vatera.hu/aprilia_r...

http://www.v
atera.hu/aprilia_r...
Sziasztok!Kéne nekem az RX hez műszerfal!1999 es évjárat! aki tud irjon pls.MSN nembaj ha van.
hali nem ide tartozik de lehet tudnál segiteni. wálto és berugokart hol tudnék szerwálni?köszi hello
Hali!

Én tudok,írj e-mailt ha érdekel!
olyat gyártanak neked a motormatricak.hu-n, amilyet csak akarsz
hello. a jövő héten új festést kap a kicsikém(sötétkék-fehér), és azt szeretném kérdezni hogy valakinek nincs-e egy fehér rx matricaszettje, illetve nem tudjátok-e,hol juthatok hozzá? motormatricak.hu, és foliavagas.hu-n nincs ilyen,már néztem. köszi
hali,ha valaki tudna rx-re idomzatot légyszi jelezze nekem,köszi?
megeshet
Na! Mégiscsak polini 160 cöcömö?
bakonymotor ha netán erre tévedsz...megakarom kérdezni h nincs-e msned vagy vmi amin lehetne veled beszélgetni 1-2 dologról...160as pollini pl