Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem például mindig is bejöttek a finom japó csajok... szóval én nem fikázom a japókat
ööö fogalmam sincs XDXD
hali, nem tud valaki valami jóféle rendszert tuareg rally-ra? rx kipuff is jó bele
Miért, ki fikázza itt a japókat?
jo de te Timi vagy, neked lehet meg amugy se vagy japofikázos :D
Csak az a full pofátlanság, hogy lehúzzák az emberről a bruttó egyharmadát...
ítem hát már én is régóta gyűjtök a nagyvasra tod
Pár napja kikaptuk a bérpapírt, és elég kellemest csalódtam a júliusi hónapban, szóval ha minden jól alakul, még ebben az évben meglesz a szárnyasbetét...
csapold le a gyárat nya viccett félretéve igen...de ha tudsz egy keveset félretenni összegyűlik az
Egy normálisabb 4T legalább 600-700e körül van, az meg igencsak drága, sok fizetést kellene még kapnom hozzá...
cr 250 ne is mondd ajjjj...vad egy gépes igen a husky+berg amiket mutogattál a fiatalt nem kapsz annyiért ...
Ahogy gondolkoztam rajta, 2001 körüli berg vagy husky lenne jó, de azok meg elég húzós árban vannak... meg mostanában alig van időm motorozni, csak hétvégén főleg, ezért úgy döntöttem, hogy 350e körül lehet veszek egy 95-96os honda cr 250 gépet, hétvégi szórakozásnak.
nah végre valaki megvéd és ez még eredeti olasz....
nekem is acerbis van csak színrefujva
jah oksi ahm ahm...helyes zugass csak...az a könig... miet szeretnél berget?motyo v cross?
De az első lökösről könnyen fellehet ismerni bátyám autóját, mert nemsok calibrán fordul elő olyan. Én is gyűjtök egy másik gépre, majd kiderül hogy mikorra lesz belőle valami. De a héten irány eger, lehet meglepem magamat egy cross csizmával végre, + tankolás a motorba, és indul a mandula
akkor is DT--n van :P kész ennyi most majd jol kitagadnak téged innen amiért olyan a kézvédöd mint nekem a DT-n
vagy engem fogadnak be? áhh az kizárt :D
oksa csak nadon egybe volt a gép...azért kérdeztem jahh nix msn-em azért nem találsz...amugy melo...nyaralás...gyűjtés a nagyobb vasra meg moccolgatás néha...multkor is tettem egy kűrt a Mátrában... aztán lehet GP-n is tiszteletem teszem ...
Szitu az állandó meló, múlt7n éjszakás voltam végig, de szerencsére 2 hétig nem kell mennem, mert leállás van.
Egyébként DRP-vel kezdődik a rendszám, szóval szerintem nem azt láttad! Na mind1, mostanában emesenen se nagyon vagy, szóval én sem tudom hogy mi a helyzet veled...
Szeva Ric barátom, mi a szitu, rég beszéltünk? Tesód calibrájának mivel kezdődik a rendszáma?/LDY/ lehet tegnap az ő verdáját sassantottam le a tacskónál
A mart rész van alul, de ha megnézed a nyelvet, és a dugó tetejét, a két profil erősen hasonlít egymásra, szóval a nyelvnek kell olyan állásban lenni, hogy felvegye a dugó tetején lévő formát.
az Acerbis kézvédő nem dt....kikérem magamnak
És ha tennék rá 1 olyan olajsapkát amin nincsen eza túlfolyó akkor attól nem lenne baja nem?
hát amikor mész az olaj lötykölődik és akkor mehet egy kicsi a túlfolyóba
Odacsöpög az olaj de mi okozhatja? nincsen túltöltve