Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát elvileg ha nem is a kupak tetején van a túlfolyó hanem valahol oldalt.....tugj rá egy csövet és vezesd el valahova ,hogy a földre csöpögjön a cucc....
pfff olyan a kézvédöd mint egy DT-n
képet tudsz rola mutatni?
Sziasztok az olajfojásomra nem tud senki választ?
Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy nem tudom hogy kell állnia a powernyelvnek a nyelv végén kimart résznek felfele vagy lefele kell állnia?
jaja italmondótol rendeltem...szettben 3-5e volt kb....hasonló mint egy szelepszár szimering.Cserélni egyszerű csak rá van tolva,egy csipesszel könnyen megoldható!
Hello tudnátok segíteni nekem abban hogy miért van az hogy az olajbetöltő kupak tetején túlfolyó cső van? És nekem mikor megyek csöpög az olaj mit lehetne vele tenni vagy mi a baj?
Igen, arra a cuccra gondolok, csak én még nem szedtem szét, azért nem tudom hogy szimering, vagy o gyűrű vagy mi a franc... szettben mennyi volt? Italmondo?
ha arra a szimeringre gondolsz ami megakadájozza,hogy a kipu meg ott minden tiszta olaj legyen azt már cseréltem ,de méretet nemtudok hengerfejtömítés szettben volt nekem....
V.ki cserélt már O-gyűrűt a power szelep házában? Ha igen, és még megvan a méret, kérem, írja le nekem!
Bjúúútiful! Fasza! Okk bene vagyok én most fogok karbit puceválni, meg majd beállítani, meg hátulját megigazgatom aztán meg lemosom! Ha nagyon ráérsz majd nézzél előre! Garázsban leszek!
Jó reggelt... Csináltam 1 pár képet gondoltam feldobom
sziasztok!
Gyári új, rotax 122 es henger kedvező áron eladó!
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Dellorto WHSA 32-es karbihoz kéne nekem tüszelep állító lemez! Valaki tudja h hol lehet venni / rendelni? Választ köszi
bocs megkaptam a választ csak nemfigyeltem
Igen tudom én onnan nyomtam le, nem tagadom! csak megszeretném kérdezni hogy az a cső hova megy ill. mit szolgál., mert nekem is ilyen gépem van.
höhö,ez kurvára az én motorom volt csak egy szellőző,asszem.
Sziasztok!
Légyszives segítsetek! Megszeretném kérdezni hogy azt a csövet hova kell visszadugni a helyére(holtalálható a helye?)(csatolt képen bejelőltem) és mi célt szolgál?
Kérlek segitsetek!

Köszönöm!
De összegyültetek itt !
Igen, tudom, itt mindenki szakszerűtlen...
Msnre gyere már fel!
megint van egy "kis időm" a lőtérre tényleg jó volt... bár csak ezzel a motorral is kimernél jönni.... de te.... mind1 hagyuk..... vmikor már gurulhatnánk egyet...
Jójó csak nem volt más! xd a lőtérre tökéletes volt! a lecseszést vártam és te inkább dolgozz ienkor!;) és a kis 80ccm 2T majdnem ugy ment mint neked a 200ccm 4T. reggeltől estig "csapatva" alig evett vmit.
köhöm... hiába melózok.... érezd magad lecseszve hát... én... szal... DT.... jójó csak nem kéne az igaz h sok mindent kibírnak de akkor se pont egy izom gép. Vissza térve az RX-re lehet h néha szar volt a power de amikor jó volt nem kérte el tőlem VKI ...