Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért köszi
Sajnos idomzatom nincs most
szia!
nekem van mindkettő.
Elérhetőségeim adatlapomon.
üdvözlet!

keresek benzincsapot,és központi telót kompletten,RX 125-höz !Ha valakinek lenne hibátlan eladó,ne tartsa magába !
köszi !
hello,hátsó oldalsó idomok kellenének nekem nincs véletlen?
Italmondo

Ha jól tudom, náluk vannak Dell'orto alkatrészek!
A shubert tű hiányzik dellorto 34 es karbiból ! Tudja valaki hol lehet venni? és mennyi? köszi
Hello!
MSN-en felvettelek!
Üdv!
Szia!
Nekem van eladó. A hirdetést megtalálod az aproban.
elérhetőségem adatlapomon.
Üdv:Zoli
Ilyen? Milyen? Füstölésgátló tű?
Hello!
vettem egy rx et és nagyon füstölt a főtengely szimmeringre gyanakodtam aztán kicsréltem de ugyan ugy füstölt, aztán a blokkfél tömités jött szoba azt is kicseréltem még mindig füstölt! Aztán kiderült hogy a karbiból hiányzik a tű! valakinek van esetleg ilyen tűje egy rotax 122-es blokk karbija. Köszi!
Sziasztok!
Valakinek van eladó 34es karbija rotax 122re?
Üdv! Wössner dugó(legjobb) 21357ft Főtengely felújítás olyan 11000ft !Csapágyakat nem vágom!
Sziszatok srácok!

Nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy láncvezetője?

Esetleg más motoré jó lenne az RX-re?
Dugót számoljad úgy 25e-30e pénzzel, ha még csapágyazni és szimeringezni is akarod, akkor arra is számolhatsz legalább 30e pénzt, meg esetleg egy hajtókar, ami 15e-20e között van, akkor ez legalább 60e-80e között lesz! A termosztátról sokat nem tudok, az italmondonál találtam Rotax 127-123-122-höz valót, az 7850 ft-ra van írva.

A váltóval valószínű nincs nagy gond, csak egy kicsit el van hajolva a berúgótengely, szedd szét, és valahogy egyengettesd ki, vagy esztergáltasd finomra egy kicsit.
sziasztok srácok!most szeretném elvinni szerelőhöz az rx-emet.azt szeretném megkérzedni hogy kb mennyibe lesz ez nekem ha dugó,gyűrű,csapágyak,stb meg amit ilyenkor szoktak cserélni?ja meg azt szeretném megkérdezni hogy mitől lehet az hogy amikor megrúgom akkor valamikor összeakad a váltóval a berúgótengely és berakja sebességbe?azt is cserélni akarom meg termosztát!ez kb árban nekem mennyiben lesz?valaki aki csinált már iylet segíthetne nekem hogy mégis hogy készüljek anyagilag!
köszi előre is by:Dani
Azzal nincs is gond...
hát jah... de legalább megy mint a vaddisznó
Már így is nagyon sokat buktam rajta 200E-ért vettem tavaly. Azóta 5000km-t futott henger, dugó, hajtókar, csapágyak vannak benne. Most cseréltem a váltóba olajat, fékbetéteket, fagyállót, fékolajat, meg még egy pár dolgot . Gumik, láncszett szintén jó állapotúak.
nemtom mit akarnak....100 az csak a papírozás...60e egy ien motorért? viccc
Hoznám már az új mocit, de sajna így sincs túl sok érdeklődő. Egyenlőre...
miiii 160? azért 2 kenyeret nem kapok nemhogy 1 ien gépet
Biztos mindenki motorozik
Üdv. mindenkinek!
Még mindig eladó a Tuareg 160000Ft irányáron, info itt: http://kepesmotor.hu/aprilia/i...
miez a nagy punnyadás itt kéremszépen?!?!?!