Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönöm srácok! Üdv!
egész pontosan 102,14 km/h (Vega adatai alapján)

amúgymeg ha megkérdezted volna Matya barátod, akkor ő is tudott volna segíteni
nekem 14/49-el ment 130 körül, sztem amit mondasz 100 körül fog teljesíteni,de kerekezni lehet mint állat
Jó kösz! Akkor majd veszek egy marék szarrakás fogaskereket, és megnézem én! De köszönöm mérhetetlen segítőkészségedet (vicces fiú)! Ebből is látszik mennyit ér a fórum!
Jah bocsi, de iLYen
Jah miLYen gonosz vagyok
mien gonosz vagy...ien nehéz feladatot adni
13/40-el forog 10000-et 135-nél, számold ki
Üdv arcok! Megtudná nekem mondani valaki,hogy mit megy végsebességre a 25-ös rx 11-49-es végátétellel?Előre is köszi! Üdv:zsoca
Hello mindenki lenne 1 olyan kérdésem hogy Fantic 80-as cross -om hoz hol találok kuplung lamellát? És még mi gyártya a Fantic-ot ?,légysz segitsetek:D!
engem is érdekel ha sokat tucc engedni !úgy kb.230 at!:S
Sziasztok! Van egy megmaradt középsztenderem rx-re! Ha érdekel vkit képet csinálok.
Hali!

Ki az Aszalós?
úgy nem nagyon megy sztem
pénzt
sztem pénz fog
Csiszi te mit kérnél a mociért csak zenduró setel,?Műszaki meddig van, futott km, motorikusan?
Hát a Dt olcsó és igénytelen és gyenge (nagypapa motor) nem nyerte meg a tecésemet azért vetem mert 1 alkalmi vétel volt. Az RX az odabaxot jó volt még ment :D de sokat kellet szervizelni :S ijen volt vele h beleált a pówer a dugóba szal , meg szarok voltak a telói ugy vettem hogy nem értetem hozá sajnos :S szal elég drága volt de amikor ment kegyetlen volt szerettem Mást nem nagyon tok mesélni itt egy kép a dugórol csak érdekességként
CSá! Az ár mennyire irányár?Ha sokat tudsz engedni akkor érdekelne.
nemis kételkedem
sztem egyértelmű




























hogy a dt jobb
hát sajna én szívem szerint sokat kérnék érte...
am...látom volt 125ös DT meg RX-ed... mesélj már 1 kicsit lécc...mennyi különbség van a 2 között? meg ienek...
Csiszi menyit kérsz érte ?
Amugy most tervezem h beujitok v mi rendszámos endurót, most csinom a 125-ös jogsit de nem sok kedvem van már a 125-ös motorokhoz DT és az RX után de sajna nem tok veni nagyobat pedig jó lenne majd talán 2 év mulva adig meg v mi 25-ösel landarírozok majd
azmár tutii
Jólvan, akkor kp-ben átveszem tőled, 30e forintot simán megér ez a motor, főleg hogy SM utánzat is meg ez egy HÍRES csajozós motor!