Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!


Megtudnád mérni, hogy milyen széles a kormányod?
Pusztán kíváncsiság képpen, hogy a Bergen tényleg keskenyebb, vagycsak én érzem annak...
Jobb oldalt, a karburátor középvonalában van egy csavar, recézett a feje. Na azt tekergesd
hello srácok!tudna valaki nekem segíteni, hogy holt tudok állítani az alapjáraton?1997s gyártású rx 125!
Gyerekek nemtudom ki és mikor kurva anyázott nektek de én biztos NEM!
nekem az elmult hetekbe feltörték itt, msn-en,iwiw-en, a jelszomat és a felhasználó nevemet!
Én miért is kurva anyáznék nektek, hisz nemcsináltatok semmit sőőt ti mindig segitetek.
Szóval kérlek felejtsétek el mert 1 biztos hogy NEM ÉN VOLTAM, és ezuttal ELNÉZÉST KÉREK MINDENKINEK akinek ezt írták!.
Ami azt illeti, anyázásért legalább az M3, Bp.-től Miskolc-ig, vontató kötélen, 180km/h átlaggal...
heeee nekurvaanyázzad a haverom mert kettéhugyozlak..
hulye kocsog
Ezen a fórumon ne vagánykodjál szétbasz a fél topic
Scytec barátunk megmondta
Na szóval csiszinek, csak rossz válaszra hivatkoztam: úgyis gondolkoztam egy keményebb gépen, szóval majd lehet kipróbálom ezt a tuning témát!
Úgyis...
Úgyse vagytok egymástól olyan messze, rendezzétek le máshogy!
TE meg mit kurva anyázol msn-en?
próbáld ki.....én nem merem
Ja oké, akkor ezek szerint sok mindent ki lehet hozni belőle... de várj csak... DT matrica az RX-re, az növeli a teljesítményt?
jóhogy....nézmá rá....rátettek 1 milió folytást....amúgy külföldön maico a neve és 685ccm 2t....(ott kivették a folytást)
Nagy hiba akármilyen téren is egy lapon említeni a détét és az erikszet...
hát hogyan....elöszőr is ha naon laza akkor flex és szedj ki 1 szemet....ha annyira nem akkor meglazítod a tengelyanyát és melette van 1 csavar....ami a villából jön ki :D kb....és azt állítod...de figyeld h mindkét oldalt csavarjad :D és ugyanott álljanak....nem nagy meló....naggyából ennyi...de mivel megpróbáltam segíteni 1-2 képet feltehetsz
szted?
Sziasztok!
Tudnátok segiteni egy 93-as évjáratú Rx 125 motornak. Hol kell megfeszíteni a láncot, kérlek segítsetek elmagyarázással vagy a legjobb hogy egy foto-t csináltok róla mert még nagyon "amatör" vagyok!

Köszi mindenkinek!
Üdv mindenkinek !
Nem tudja valaki,hogy a Yamaha DT125 R és az RX gyújtás elektronikája egyezik. / 3RM-00 CDI ? /
Bocs megtaláltam! Létezik Motul-ba is!
Ott valami elírás lehet. http://www.valvoline.hu/index....
Akkor engem lehet átbasztak, abban ahitben voltam (meg a boltban is azt mondták) hogy full szintetikus olajat veszek... 10w40-es link
először vedd ki a léptető villák közül a csövet ki kell huzni, ezután lögd odébb őket, most már kitudod venni a váltó dobot és váltó,berugószerkezetett. Ezután a villákat azt jegyezd meg hogy melyik hol volt szedd ki azokat is. Ezután kitudod venni a váltó sort, a túloldalt(kihajtást) elkezded óvatosan kocogtatni és szépen kifog jönni.
remélem tudtam segiteni
Üdv
hy eddig szét szedtema blokom és ezután nem tudom hogy hogy áljak nekia váltonak egbe kell kivenni mindet vagy hogy jön kia hejéröl ellöre is kösza válaszokat
Nem feltétlenül igaz, hogy akku nélkül megöl több dolgot is...