Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és még azt szeretném kérdeni hogy ugye nekem csak a gyujtás felöli rész kell kicsrélni és azt ugy meg lehet oldani hogy a kuplungot nem bontom le meg semmitse aarrol a oldalrol hanem csak a gyujtás felöli részt huzom le és akkor nem kell szét szedni teljesen ellöre is kösza választ
a lehúzón kivül mondjuk még egy légkulcs nem árt hozzá mondjuk ezt lehet nélkülözni, a lehuzót szerezd be mert nélküle csak naggyobb kárt tehetsz benne...
Hello van egy olyan gondom hogy elrepedt a blokom a gyujtás felöli részen ott ahol a lengövilánál van fell fogatva! És azt szeretném meg kérdezni hogy kell e hozá vallami spé ci szerszám hogy szét tugyam szednia blokot a lendkerék lehuzaton kivül! és hogy menyi re bonyolult szét szednia blokját. Ellöre is kösza válaszokat. üdv
rotax123-as blokkhoz van pár alkatrészem eladó
alaplap:17eft/db
lenkerék:17eft/db
elektronika:10e
ft/db
komplett váltó:10eft/db
komplett kuplung:10eft/db
28 delorto karburator kompletten,szivocsonkkal:10eft/db
membrán:3000ft/db
pneuma
tikus power szelep kompletten:10eft
elektromos power szelep kompletten:18eft
öninditó motor+bendix:10eft
blokkfelek,műanyag fogaskerekek,olajszivattyú,vizpumpa..stb
Ha normálisan használod a motort, normális olajat raksz bele, nem gyilkolod fölöslegen, odafigyelsz rá, akkor éveket is kibír!
23 a dugó, meg mondjuk 5 a hozzátartozó tömítés-készlet
most vetted, minek akarod tudni? :P sztem ez minöségfüggö, szoval egy jo dugo, ha bejáratod rendesen, legalább egy szezont kibir intenziv motorozással :D
hello!megtudnátok nekem írni h 25ös rx-be meddig él 1 dugó aki már cserélt? meg mennyibe van a cseréje..
annak valószinű hogy jónak kell lennie, a szinek és a számok elvileg felcserélhetőek inkább én arra gondolok nem-e esetleg az állórészed is elszállt? mert ha tönkre ment a trafód akkor az szokott sajnos ilyet csinálni hogy az alsó rész is tönkre megy miatta.
Rossz amit vettél. Működnie kell....
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Van egy aprilia rx 125-m és beázott rajta a trafó, van rajta egy szám tm 14-04 101 888 00 ha esetleg van valakinek ilyen akkor érdekelne! vettem egy tm 14-01-eset ami teljesen ugyanúgy néz ki csak a szám más, de azzal nem működött. Valaki esetleg tudja h mik ezek a számok, meg még melyik lenne jó az enyémbe? előre is köszi!
20eft tökéletes állapot a régi hogyha nincs kivülről megsérülve 4eftba betudom számitani
mennyit kérsz érte?
szia!
Nekem van központi telóm. ha érdekel keress meg elérhetőségem adatlapomon
Hali. Újabb power bajom akadt. Már rojtos volt a poweron a bovden szorult stb, kicseréltük, befűztük az új bovdent, most meg úgy van a power hogy kis fordulaton nyitva ha gázt huzok neki elzárt... Mitöl van ez? Valaki tapasztalt már ehez hasonlót?
sziasztok!Érdekelne hátso lengéscsilapito rx 125 re!
Ja igen...
Keresek első-hátsó LÁNCKEREREK akinek van felesleges kérem írjon!

Köszi!
Sziasztok!
Hol lehet venni bontott ill. új alkatrészeket Aprilia RX 125 -höz?
Ha mondanátok egy webcimet,webshop azt megköszönném!
(interneten tudjak rendelni!)
Hali!

Köszi szépen de elvileg már postán van, hétfőre várom.
Viszont ha tudsz gyere msn-re mert ilyen apróságok kellenek lehet ha van nálad h power mechanika (ha tudod adni külön), olajtartály esetleg attól függ mennyibe tudsz adni..

Köszi!
Krisztián
ha aktualis még akkor keres meg mert tudtam keriteni eggyet, msn-re is kiirtam....
üdv!ha valakit érdekelne van 1 eladó acerbis páncélom kifogástalan állapotban!iá.:10 000ft
Ebben is van valami, meg amúgy sem nagy feladat levenni a hengert, és megmérni a dugóval együtt...
nagy fogyi=kompresszió hiány
A tűszelep a középső gázállásnál számít, amivel elvileg lehet szabályozni a fogyasztást is, de szerintem csak minimális szinten
Köszi szépen átfutottam! Alapjában véve nem is ezzel volt gondom, nálam pl van amikor csapot megnyitom és nyomja ki a benzint a túlfolyón, szóval tűszelepet is kellene cserélnem. Állítólag emiatt is maradhat szutykos a gyertya.. Emiatt ehet is többet? Nem arra a kárbaveszet néhány centiliter benzinre gondolok ami a túlfolyón kiment a szabadba Ha tűt lejjeb rakom - magasabb horonyba - akkor csökkenhet a fogyasztás? (most 10-11 L)