Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék

Nem vhsb34ld karbi, de sok minden le van írva!
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem! Aprilia RX 125-öm van, 34-es dell ortoval, 145-ös főfuvival, és a gond az, h a gyertyám nem ég el rendesen, olajos marad mindig. Ha esetleg főfuvi nagy, nem lehetne a súbertű lentebbhelyezésével korrigálni a dolgot, mindenféle teljesítményvesztés nélkül?
Hali!

Hátsó fékmunkahengert (nyereg) keresek RX 25-re!
Ha van vkinél légyszíves jelezze!
Köszi!
6e, postázni is tudom! Ha érdekel vegyél fel msn-re!
Hello!

A 4 index kellene! Mennyi az ára?
csaó nekem van! ha érdekel a hátsó lűmpám is eladó, meg 1 kormánykapcsoló
HEllo!

Ha valakinek van eladó irányjelzője (4db) RX-re az szóljon már!
Előre is köszi!

Üdv:Zoli
Köszi, 1-0 az alapjáratinak eddig.. azért még várok többiekre hátha mondanak vmi okosat. .
Különösebben nem rajongok a speed mocikért de tiéd szép!
szerintem az az alapjárati fuvi
Hali!

A mellékelt képen pirossal karikázott fúvóka hiányzik a karbimból.
Csak azt nem tudom hogy ez az alapjárati vagy az indító fúvóka?
Ill. melyiknek mekkorának kell lennie? (Főfuvim 145)
Köszi!
simán jahhh...nincs msn-em
Így van, az a rész néz a dugó teteje felé
TEhát akkor ami van ovális bevágás az néz a dugo felé igaz?
Ha megnézed a nyelv formáját, akkor egyértelmű, hogy hasonlít a dugó tetejének formájára. Úgy kell belerakni, hogy felső holtpont közelében odapasszoljon a dugóhoz, mert ha fordítva van benne, akkor belever. A két kis kör szerűségről én nem tudok, de az a lényeg, hogy oldal nézetből a "rövidebb rész" van alul.

A külső részénél pedig úgy kell rakni, hogy a kis ablak lefelé nézzen, a nyelvben lévő száron a furat (amibe akasztod a bowdent) az pedig felülre essen.
SEgítsetek légyszi, tegnap kitakarítottam az Rx powerjét, csak elszerencsétlenkedtem, összebirom rakni csak nemtudom jó-e.

A nyelv amikor belecsúszik a hengerbe, egyik felén van két kis kör szerűség, meg egyik oldala srég.
Melyik oldala néz a henger felé? a hosszabbik vagy a rövidebbik?
Ezlenne az egyik, másik meg van a power külső része, a rotax felirat néz felfelé vagy a másik? Aki segít annak előre is köszönöm:D
Köszöntem
Hali!
A mesterszállási motoroknak van akkor vmi honlapja?
RX-hez nincs vkinek hátsó nyerge, mert enyémet eltörtem
Grimeca volt rajta..
Igen, éppen ezért érdekel a téma, mert meglepően olcsón vannak egészen fiatal motorok is...
Na mind1, remélem nem lesz vele gondod!
motorikusan hál'Istennek az enyém jó...

nemtudom, hogy vennék e még valamit a sráctól... ez is mintha több darabból lenne összerakva, tehát cserélgeti az alkatrészeket rendesen, kitudja milyen belülről, de reméljük, hogy jó... bár ennyi pénzért egy szavam nemlehet
Szoktam nézegetni a kínálatukat, mert szerintem egész jó árban vannak, de legalább most már van valaki akit megtudok kérdezni az egyéb dolgokról.
Annyit látok a képeken, hogy jó állapotban vannak külsőre, de ez igaz a motorikus részre is?
aha, miért ismered?
Mesterszállásról van a gép?
értem, kössz :)
ment mail