Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elárulod h mennyiért vitték el az RXet? csak kiváncsi vagyok
hali azt szeretném megkérdezni hogy a rotax blokkoknál a gyujtás felfogatás ugyan az pl nekem van egy 129es blokom és az ö gyujtása jó lenne egy 123asra ? sürgös lenne előre is köszi
pontosan, de csak enduróként adtam, az sm szett majd megy bele az Bergbe
és az RX-el mi lett? uj gazdája van?
nekem megmaradt az első fékadapter, ami 320-as tárcsához használható, ha valakit érdekel megbeszélhetjük...
És te meg belémkötsz?
Várlak emesenen...
és te ugy táncolsz ahogy Csiszi fütyül jah amugy....Csaooo ...
Akkor mito kerék, én már nemtudom, nem én csináltam, de elvileg az eres per áef egy kerekeket is bele lehet tenni, láttam már olyan sm rx-et is, aminél a komplett egyoldalas banán lengővilla is átkerült a sport gépből
azok mito kerekekkel csináltak...biztos h más az rs/af1 kerék...
lehet....
Ha supermotot akarsz így építeni, akkor kell egy kis átalakítás, de itt a fórumon is csináltak már páran így sm rx-et, ők többet tudnának neked mondani. de vigyázz, lehet hogy csak pénz ellenében
Mivel rotax blokk van a sport aprilia gépekben is a lánc ugyanazon az oldalon fut...
ez 1 jó kérdés.... elöszőr is a lánc meg a fék hátul ugyanott van mint rx-en? vagyis oldalon....am a tuareg kerék jó rx-be...lehet h ittis van vmi iesmi....lehet h egyből belemegy
Köszi! és azt megtudnád mondani h az RS/ AF1 felnit egyböl belel lehet rakni az RX kerekei helyére vagy kellenek hozzá távtartók?
Csiszi rámparancsolt, hogy válaszoljak a kérdésre, így hát íme: én 3,5-3,8 deci között szoktam beletölteni.
helósztok! megtudnátok mondani h menyi olaj kell száranként az első teleszkópba?
Hali!
Hátsó féknyergen légtelenítő csavart húztam meg, és hát megreped a nyereg;
Lehet-e még javítani, vagy cserélni kell? Ha cserélni kell mennyibe van kb bontottan?
Köszi!
Úgy ahogy mondod! Használattól függően 40-60-körüli a normális keverési arány! Nem hiszem, hogy akár 1:60-as keverésnél besülne, ha normális olajat használsz.
Rotax 122es és 123 as gyári új henger eladó!
Érd.:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
köszi
Pityu9: Hát nézd volt a motoron egy km-óra, csiga, nekem meg sikerült vennem hozzá egy spirált, amit ráraktam és mér mindent; most hogy pontos-e azt nem tudom.
PetiRX-125: OK h nem sül be de olaj drága Meg nem hiszem h ilyen 28-as keverék kéne bele; Mellesleg ez így rohadt hamar le fog rakódni mindeütt, nem?
Kriszu nekem is annyi olaj fogy kb! De az jó mert legaláb nem sül be a dugattyú
Biztos, hogy jó a kilométeróra számlálód?
szóval 280 km / 1 L olaj
Hülyeséget beszélek; 10 L -es fogyasztásnál 1000 km-re elég a 2,5 L olaj 40-es keverékkel.
Az én 700 km-em akkor 10 L-es fogyasztásnál és kb 2,5 L olajjal számolva 28-as keveréket csinál!
Viszont akkor nekem kb 400 km-re lenne elég egy L olaj.. hm.. Hát jó. .