Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

téged is könnyebb lesz már feljelenteni :D
pár napja engem is akartakXD
Blokk szétszedése: ügyesen, okosan, körültekintően, ha kell, akkor jegyzetelve, minden alkatrészt külön elrakni, és sorrendbe rakni, ennyi az egész szét és össze szerelés.
Amúgy azt a tengelyt nem kellett volna hajlítgatni, hanem egyszerűen kiszedni, beletenni egy esztergába vagy esetleg egy normális köszörű alá, és kiszedni belőle az ütést.
Ezt a "hibrid RS blokkos RX" szöveget be kellene rakni az aranyköpésekhez!
Amúgy veszel bontott cuccokat hozzá, és beszereled.
esetleg ez?
link
Sziasztok!

Segítségeteket kérem:
1992 aprilia rx 125 típusú a mocim. Az 1 éves használat során párszor elestem, és elgörbült a váltó, aztán visszagörbítettük. Namost egy ideje a berúgókat nem rúg vissza olyan erősen, lent megakad, ezért ugyan beindul, de ha nem tolom vissza a kart a helyére lábbal, akkor persze kerreg a fogaskerekek miatt. A váltó eddig nagyjából működött, de mivel a tengelyt hajlítgattam, mostmár az is akad, felfele még csakcsak vált, de lefele csak úgy lehet, ha előtte lábbal kicsit felhúzom a váltókart, aztán határozott taposás le:)
Összefoglalva, szerintem a váltó/berúgótengely kicsit szorul, az ehhez tartozó rugók meg eltörtek, vagy gyengék. Ezeket kéne orvosolnom, mondjuk cserével, ehhez ugye szét kell szedni a blokkot?
A blokk szétszedését milyen lépésekben ajánljátok, mire kell ügyelni?
Volt már valakinek ilyen problémája?

Köszi a válaszokat előre is!

Üdv. Gábor
amien szerencsém van.....
szard már le,én 21 kw-val jártam,rendőr leszarta
kifúrni húzd szét a blokkot,berugótengely stb stb...miért akarsz szopni,majd rákölteni 40ezret?
mert hogynézmárki az önindítós rx? :D
minek az neked?

az önindító miért nemjó?
Sziasztok!

Valaki tudna nekem eladó berugókart és mechanikát a hibrid RS blokkos RXemhez? Szerintetek meglehet csinálni berugósra? a helye megvan a berugókarnak,szerintem csak kikell fúrni!
miezhe? honnan loptad? lopjál csak nekem is 1et
Sziasztok! Dell'Orto VHSB34-ben az úszóházban hol van jelölve a megfelelő üzemanyagszint?
most ne okoskodj hanem idefigyelj
A bowden egy kis perselyen keresztül megy be a deknibe, és ha jól gondolom a bowden burkolata fekszik fel a persely belső részébe, annak kellene lezárnia
Hali! Nem onnan szivárog, hanem a dekni tetejéről folyik le, ahol a bowden befut a deknibe. . De mi van a bowden alatt? Ill. minek kell h legyen alatta?
gecc ,hogy pezseg a topic
jaja nekem is onan szivárgot
A váltó tengelynél van 1 szimmering ha jól tudom, onnan szivárogthat ha már nem a legjobb állapotú
Jó reggelt! 4069-es hsz-sal kapcsban akkor nem tudtok segíteni?
hello!

a következő probélema miatt épp a karburátort szerelgetjük a haverral:

Visszaváltásnál fullad a gép, valamint nem megy vmi fényesen amúgy sem, de legalább megy, de amint pirosat kapok, vagy vhol közel állóra kell lassítanom igen nagy kunszt megtartani, hogy ne fulladjon le.

a karburátor típusa: dellorto vhsb 34 dl
ha vkinek van tippje mit állítsunk, valamint ha tudja ennek a karbinak az alap beállításait, akkor mielőbbi válaszért hálás lennék. Kösz
van ez így
Másnak is, de sajnos sokan félénk módon állnak a dolgokhoz és nem mernek cimbizni gúgli barátommal