Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze...persze... Góóógli a barátod mi
Azért nem válaszoltam rá, mert gógliba beírja akárki hogy wiseco, és a magyar nyelvű oldalak között rögtön az elején ott lesz hogy: JB-Tech Kft.
jah és a hol? -ra nem válacoltááá
nem baj...most leírtad 7-ére is ...Ric kollega hol marad a segítőkész hajlam...bakker
Kb. már vagy 6 embernek leírtam, de azóta sem változott a véleményem! Wiseco, ~25e ft a szett.
hellósztok! azt szeretném megkérdezni hogy hol és menyiért tudok az RX-embe (123ccm) dugót, gyűrűt,csapszeget és tűgörgőt venni?
Ja és amúgy nekem is sokat kap valszínűleg úgyhogy szedem én is majd szét..
Vki plz: kuplungbowden dekni felőli végén, mi van a bowden alatt ill. körül? Én most szedtem le a deknit bowdenszakadás miatt, és már úgy raknám össze h jó legyen.. Eddig is 1ébként szivárgott ki onnan a hajtóműolaj.. Szóval egy gumitömítésfélének, o-gyűrűnek, mind2nek, 1iknek sem, minek kell ott lennie?
Köszi!
karburátort szedd szét, nézd meg az üzemanyagszintet az úszóházban, ha magas akkor az úszóval állítod; gondolom a megfelelő üzemanyagszint jelölve van a házban, szóval úgy ügyeskedj az úszóval h beálljon az a szint..
Ha üzemanyagszint megfelelő, lehet a súbertűt kell lentebb engedni, de okosabbak majd megmondják úgy is ha nem így van
nektek is rx etek van?
hát nekem nekm 9 es höértékü van bena léágszüröt pucolom a és full szintetikus olaj van ben szoval nekem is azt mondták hogy valoszinü hogy sokkat kap de akkor min álitsak?
Sokat kap...
Rossz minőségű olaj is okozhatja.
Esetleg koszos a légszűrőd.
Vagy sokat kap vagy rossz a gyertya hőértéke. NGK B10 EG való bele.
jah és az szerinted mitöl van hogy nem égeti ell rendesena benzit a gyertyának fekete szine van ? akkor szerinted mivan velle?
http://kepesmotor.hu/motor_alk...
Itt nézz szét! A kuplunghoz is biztosan fogsz alkatrészt találni.
nah az a legjobb
Esetleg power fedeled nincs? mert nekem az sincs meg és igy elvileg nem ránt ugy meg többet szik nem?
Nem hiszem, hogy újat lehetne hozzá kapni. Ha lehet, akkor is horrorisztikus összegekért.
jah de ell basztam bocs! hu akkor nem tod hogy boltba menyi lenen kb egy olyan alkatrész?
Nálunk az óra jobbra forog Vagy nálatok nem?
Pont az nincs a kuplunghoz ami neked kellene, a többi része mind megvan, van két komplett lamella szett is.
Balra, az óramutató járásával ellentétesen, de tényleg nem érted, hogy miért nem jó ha csak simán a gravitáció általi helyzetben rakod össze? Akkor hiábba gépeltem ennyit
Jah és akkor azt a a kiegyelitötengelyt az oramutatojárásával ellentétesen vagy megegyezöen kell ellforditani? Mert azt irtad hogy barra az oramutatojárásának ellentétesen:D
Nah meg nézted az alkatrészt?
sima rotax.