Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi de külön nem eladó
jah jolval ellöre is kösz mindent
este felé megnézem, de nem 100%, hogy van, elég sok blokkalkatrészem van rotax 123 -hoz
oké köszönöm az informáciokat! jah és nem te mondtad hogy van kuplunghoz olyan alkatrészed?
balra fordít=óramutató járásával ellentétesen
Az gáz! Mert már egy fog eltérésnél is jobban rezonál! Ha teszed majd helyre rá jössz hogy egyáltalán nem bonyolult.
Van a tengely végén egy pici vonalas jelölés, az jelzi pont a függőlegest (úgy fordítsd balra hogy e jelölés melletti borda legyen pont fölül)
Aha má értem de nem lehet anyira pontosra belöni nem szal ha nem őpont ugy áll az nem gáz hanem kicsit lejebb vagy feljebb?
Nem tod nekem ezt lerajzolni nekm nagyjábol hogy hogy van mert nem igzán értem még most se! Elöre is kösz
1. Dugó felső holtpontra (kis csavarhúzóval ellenőriz, de úgy is oda áll be a lendkerékmágnes miatt)
2. Kiegyenlítő tengely gravitációnál fogva alsó holtponton
3. Kiegyenlítő tengely annyi fokot balra fordít amekkora a hengerszög (kb. 5-10 fok)
NEm adod elkülön csak az aminekem kell? NEkem csak az kellene
Magyarul az ellensúly sík része párhuzamos legyen a hengertalppal.
Lényegébe uyg kell beálitani hogy a kiegyelitö tenge4ly nek aza kilogo része párhuzamos legyen a hengerel?
és akkor ez hanyas blokk? 123 4 5 6 vagy 7?
Képzeld úgy, hogy a gravitáció a kiegyenlítő tengelyre nem függőlegesen, hanem a henger függőleges tengely vonalával párhuzamosan hat! Magyarul: a kiegyenlítő tengelyt néhány fokot (amekkora a hengerszög) balra kell fordítani. Ha nem voltam érthető el mondom másképp!
szia!
Nekem van komplett kuplungom ára:10eft
90es évek közepéből származik a gép...86 körül http://bikepics.com/pictures/3...
aha addig értem hogy a dugot a felsöholtpontraviszem azt a kiegyelitötengely alapba alulvan
de utána? Én ugy vedtem ki hogy azt kell velle csinálni hogy a a hajtokarhoz párhuzamosan kell álitania kegyelitötengely hogy egy vonalba legyenek amikkor a dugoa felsölotponton van?
Itt van pár kép a mociról félnapig takarítottam ha valaki tudja hogy hanyas rotax blokk van a vázba az pls írjon thx DÉV
Úgy ahogy Labika írta! A főtengelyen nem mindig van jelölés, szóval ne arra alapozz, hanem a józan paraszti észre!
Lehet hogy van egy itthon, este felé megnézem.
Hello azt szeretném kérdeni hogy a kuplungnak ezt a részét lehet e venni9 ujan és hogy mijen árba vayn vagy vallakinek nincs bontotan? ellöre is kösz hello
hello nem tudnál fell veni msn re vagy vallami mert én ezt nem igazán értem msn: diese991@citromail.hu ellöre is kösz üdv.
DE azona fogaskeréken a mia fötengelyen van meg akiegyelitötengelynek a fogaskerekén is van egy jelölés és ha azok ge be esnek akkor elvileg nem jonak kell lennie?
Ugye a kiegyenlítő tengely az alaphelyzetben lefele áll! Nos a dugót a felső holtpontra hozod, amikor legfelül áll, a kiegyenlítő tengely meg legalul lesz alapből, utána elforgatod annyira, hogy a henger dőlésszögét belevéve, pont a hajtókarral egyvonalban legyen! Gondold ezt végig, és rájösz!