Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és enyém a 4.000dik HSZ
4,6-os számnál a vége látható.
Semmi köze hozzá, hogy 4T vagy 2T! Az 1 henger a lényeg, az egyenletesebb járást biztosítja! Ha el van téve nem hogy csökkenti, hanem növeli a motor rezonanciáját (fizika). Egyébként már sokszor volt róla szó a Tuareg/Pegaso fórumon, olvass vissza.
ebbe kiegyenlítő tengely? Az nem csak 4T-ben van véletlenül?
Azt az a kiegyelitö tengely az hollvan vagy hogy lehet rajt álliani? VAgy egyátalán mi a szerepe! elöre is kösz
Nekem is ATF van benne, ez vált be a legjobban.
Mondjuk a kiegyenlítő tengely el van téve pár fogat!
Hello azt szeretném meg kérdeni hogy az mitöl van hogy ez egész motor ugy rázkodik mind az állat amikkor pörög a motor az egész kormány meg minden
és a reg adó mennyi volt?
Olyan 80.000 körül volt míg minden papír meglett a reg adó nélkül! A műszaki meg 26.000 volt
illetve az összes költség,regadó nélkül?
mennyi volt a műszaki vizsga?
nekem automata váltóolaj van benne azthiszem, és nagyon jó
Sziasztok!

Milyen váltóolajat javasoltok RXbe?most valami disznózsír van benne,le kéne cserélni :S
Ha kintről behozot a motor, akkor először köröztetni kell, utána ha megkaptad róla a papírt, hogy nem körözik, akkor meg kell csináltatni az eredetiség vizsgálatot, ha megvan, akkor elviszed műszakiztatni, utána kell rá biztosítás, aztán meg a vámhivatalba regisztrációs adó, utána ha megvan minden akkor az okmányirodába oda adják a rendszámot, és már csak fel kell csavarozni
te rendszámosítottad? Leírod hogy mit kellet csinálni? Köszi
grat lassan már nekemis meglesz végre...
Végre van rendszám is a motoron, meg a Karbit is kipucoltam, meg lemostam + kipolíroztam! Mostmár elég jól megy ...
van egy felesleges RX 125 első láncvédőm ami a blokkon van, ha vkit érdekel írjon. 1500 ft
ma már szabad... :D de reméljük csak két évig leszek détés:P
Azért nem látsz emesenen, mert egész nap csak motorozol... én nem tiltottalak le az tuti, elfogadom a másságod, hogy détés vagy, nem pedig erikszes.
oh nekem a felnik tégla alakuak vótak, de nem vettem észre... na jo cask kissé odavoltak (bvannak még most is talán mert tökéletesre nem sikerültek, a hátso az nagyon jo az elsö elmegy) de tudtam rola és sztem ahhoz képest h milyen állapotban van és milyen idös az ára korrekt volt
téged mér nem lehet látni MSNen? letiltottál mert détés vok? kidiszkrimináltá?
Megvolt mindkét kerek, hangja jó vót, nem volt benne csörgőkígyó, felnik is a helyükön vótak, egyenesen futottak, a váz nem, csak a gázkar volt megcsavarva amikor próbáltam...

Neked is minden rendben volt a dété esetében?
meglegyen a két kereke ilyenek...
amugy sztem a hangját hallgasd meg nagyon h csörög-e, felniket nézd meg, meg h egyenesen futnak a kerekek nincs megtekeredve a váz... a lényeg h ne siesd el a vásárlást soha, igyis akad mindig valami ami otthon derül ki...
Mindenre, aminél egy motor vásárlásakor figyelni lehet...