Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuti pneumatikus van rajta?

nemjön ki belőle bowden?
aha értem már!
nekem ellvileg szerintem elektromos volt mert az van irva az oldalára de most mehanikus azt arra jkellene fedél vegy menyi lenne egy elektromos power
az egyik elekrtonyos, a másik mechanikus

mechanikus power régebbi RX-eken volt, 90-es évek előttieken

az elektronyos a rave1, a másik a rave2
hát ne tom mert mibe külömbözik a kettö?
Ne hallgass csoolara, hiszen ő détés!
Na de komolyra fordítva a szót. Elég kellemetlen, ha az nincs ott, mert abban van egy rugó, ami vissza nyomja a szelepet, és a megfelelő 9,5-10 mm-es mozgástartomány sem garantált neki. Szerintem próbálj bontott gépeket keresni, akár rx, akár af-1 vagy rs, csak a megfelelő legyen (Rave1 vagy Rave2) ami kell neked.
jah jah arol beszélek ami ott vana hengernél mert ugye nekem nincs mega teteje azt nincs mi vissza nyomja azt igy mindig kin van szerinted leeht olyat venni?
A hengernél lévő teteje?
jah és csinál olyat az rx em hogy megyek velle és nekiál dadogni meg kihagy a gyujtás vagy vallami olyasmit csinál azt mitöl leheet az esö az lehet hogy nem teteszetneki vagy nem tudom szerintetek mia probléma válaszokaz elolöre is kösz üdv
ahha arra gondoltam
és olyat ujan esetleg nem leht beszerezni?
a takaro fedélre gondoltál? sztem nem gáz ha nem megy bele semmi retek... érdemes keresni egy bontottat
Hello azt szeretném megkérdezni hogy menyira nagy gond hogyha ninc smeg a powernek ateteje ellöre is kösza válaszotokat és ha az baj akkor lehet e venni külön fedelet ellöre is kösz hello
de ha át van alakitva az RS-é bele akkor minek kell másik? :P
Valaki nem tud eladó Rotax 122 blokkot RXbe? :D
Ez Rotax 122 es.fiatalabb a 123 nál
komolyan?

megnézhetnéd a kedvemért
nekem lehet hogy akad egy a garázsban
hú srácok..van még mit tanulni...22es...de nincs berugó..rs motor... meg a kipu is át lett heggesztve hogy elférjen...
Rotax122, ez fix!
De,de ez valami tákolmány lehet...szerintem RS blokkja van benne.
ez 122es. RXek amúgy nem berugósak gyárilag?
rotax 123 a külseje, persze lehet, hogy a blokk belseje már 122-es...
Nekem 90-es az RX-em, Rotax 123-mal. A 122 az újabb tudomásom szerint
Bele van ütve hogy Rotax 122!
Ez szerintem rotax 123! Az újabb fajta külsővel..
Sziasztok!

Vettem egy RXet,és utólag derült csak ki,hogy nem belevaló a blokk!Rotax 122 van benne,a forgalmijába pedig Rotax 123 áll.Most az volna a kérdésem,hogy szerintetek a Rotax 122 vagy a 123 az újabb?