Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom h az enyém caks DT nekem még a fékbowdenen is rajta van :)
Aha
Milyen dolgokra vigyeljek oda vásárláskor?
A évjárat bele van ütve például a hengerbe, karbiba, teleszkóp alsó részébe, műanyag idomok belső oldalába. Egyébként bájkpics , itt tudsz csemegézni a különböző évjáratú rx-ek között.
Sziasztok!

Szeretnék venni egy rx 125-t .Mire vigyeljek oda vásárlánál? A motor évjáratát milyen alkatrészekből tudom megálapítai?
Válaszotokat elöre is köszönöm.
Végre megvan a műszaki FASZOMMM! JEEEEE mondjuk 20 Kw van benne de én kibaszottul leszarom
Hello nekem van egy olyan gondom hogy vedtem egy rx et és nem volt semmi baja se azt amikkor elhoztam ugye az utobi napokbe eset az esö azt kicsit kondom kimegyek kiprobálni az uj vasat és szerintem a viz nemtetszet neki mert be ment a gyujtáshoz és most ugrál a motor agyujtáés közbe kihagy és tüszög! Szerintetek mibaja lett ? És hogy ez betud e tennia gyujtásaának ellöre is kösza válaszokat hello
Ezt a 97-es RX manualban láttam a 4,6-ot, igaz az a teló kicsit már más, állítható a feszessége is.
4,3...
Hali!

RX-be a 4,6 dl száranként az úgy korrekt?
Tanult kolléga rendkívül szakszerűen kifejtette a probléma létét.
A bal az akkor csillapít, amikor befelé mozog az egész szár, míg a jobb az pedig kifelé mozgásnál.
Én a balba emiatt egy kicsit kevesebbet szoktam rakni, úgy 3 decivel, mint a jobb szárába.
Sajnos ez nekem is megvan, de köszi szépen a segítséget!
Innen lehet letölteni sajna csak olasz van
Innen tudtok mazsolázni adobe kell hogy megnézhessétek.
rx125
ULTRAS12 v. bárki akinek van manual-ja az RX-hez, megköszönném ha átküldenétek! Rotaxhoz van, magához a sashoz kéne.
Ultras12 elküldenéd a többi képet is ! köszi elöre is
Sziasztok! Feszszabályzós, vezetékelős gondom van a moccal. Ha tudna vki segíteni légyszi jelezzen vissza vagy vegyen fel MSN-re: krisztian000@yahoo.com

Köszi!
akkor emos leszek most vagy mi lesz?:D jo ez nekem igyXD még:P
azért mert csak az egyik szárba van rugó, ponnt a balosba :) az azért kemény a másik meg puha, ez azért van mert nincs akkora tömege a motornak és így spóroltak vele....a huskiba is így van
Nem vagy te se büdös, se drogos, csak egyszerűen détés, ami ellen sajnos nem tudsz tenni semmit.
bÁMEG! NEKEM ILYEN bizbaszok nincsennek rajta mint ami a képen van! csak a bowden meg az a kis henger
Nálam feszes és a behúzómágnesnél kb 1cm távolságra kell lenni az alátétnek a háztól.
meg büdös drogos is vagyok, közösiccsé ki perszeXD
nekem yamaha rx-em lesz aztán akkor kibékülünkXD
Azt szeretném megkérdezni hogy , ami a power nyelvet kihúzza bowden annak feszesnek kell lenni vagy lehet mozgása?,
Halihó
bocs hogy ide irok de ami forumunkon mindenki alszik vagy nemtom mi
Olaj benne a szárakba 450ml hibatünet a jobb oldali szárat simán összenyomom mig a balos rendesen mükődik alig birom nyomni és rendesen visszaáll alapra csak a csuszószárak lettek kiszedve. segitsetek mert megőrülök már 3x endedtem le és töltöttem vissza marzochi enduró forditott villa van benne.