Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a p..nak papír?
A zsaruk úgy sem tudnak megfogni.....lemész terpre és annyi
Eredetvizsgán mond a faszinak,hogy szerinted elírták a teljesítményadatot és jatt ellenébe,ha sikerül akkor ad egy papírt ,hogy elírták bla bla bla ,ad egy xy KW-s papírt ( remélhetőleg 11 vagy kevesebb) és azt odaadod az okmányba átíráskor és ott átírják az adatot!
Nekem is ugyan ez a bajom! És eredetileg nem vezethetsz! Mert 125ccm és max 11kW
Sziasztok!

Olyan problémám van ,hogy vettem egy Aprilia RX 125ös mocit és a forgalmijában 15kw van írva.Ez akkor már nem is vezethető A1es jogosítvánnyal?
Akciós áron gyujtótrafók eladók még 3db. 125ccm apriliákhoz 2db kék és 1db fekete. MIndegyik hibátlanul müködik nálam kipróbálható illetve fel is szerelem motorra. ára:10eft/db.
érd:patvaros87@gmail.com vagy mobilon:06303207630
a cma motors-nál csinálnak spirált,újat, olcsón!
Az nincs Illetve van, de csak külsőrész
km spirálod nincs véletlenül?
Sziasztok emberek!

Van egy eladó lendkerekem Rotax 123as blokkos RXhez, hibátlan 10 ezer HUF az ára, valamint egy Arrow rezó, szintén 23as blokkhoz. 25 ezer HUFért.

Érdeklődni itt, vagy e-mail-ben: fepi3 [kukac] freemail [pont] hu

Üdv!
Rotax 123 as blokkra való hengerszett eladó : henger+Vertex dugó+hengerfej+víztérfedél+beömlő=50 000 Dellorto28 as karbi=12 000
Hello. Rotax 123 as blokkhoz mindenféle aalkatrész eladó. Új prox hajtókar,kiváló állapotú henger és dugattyú.........stb ha kell valami írj: atimaister@citromail.hu
italmondo.hu

ott találsz tel.számot, felhívod, másnapra meg is érkezik a bowden...
2004 es MX 125 höz szeretnék kuplungbowdent,tudna valaki segíteni hol tudom beszerezni?
hazudtam...5kor voltam kinnt....de akkoris kva meleg volt
Motoroztam 1 picit....azt csináltam pár képet, megosztom veletek nagyon meleg van....motorozni se oan jó de lehet h nem 1kor kell
Hát de most na! Hülye kérdésre hülye válasz!
Oké! Kösz a segítséget!
ja és sztem bármelyik motoros boltban lehet venni
veszel 2 centis vagy nemtudom,hogy mekkora méretű légszűrőszivacsot amit táplában adnak és kivágod belőle a formát és beleteszed a légszűrő tartó keretbe
Hali! Tudja valaki hol lehet RX 125-be légszűrőt rendelni? Vagy, hogy hol lehet kapni?
és az a plusz fél milla se semmi....annyiért már mit kapni
Nekem is baszik válaszolni nyugi
HEllo! van aprilia rx 125 höz fekete sárvédő? 98as kiadáshoz? ár? ha persze van!
KÖssz
Egyértelmű, hogy szebb, jobb, erősebb, okosabb, ügyesebb, hiszen jóval fiatalabb technikáról van szó a KTM személyében.
Megbízhatóságáról még nem sokat tudok mondani, de jóval erősebb