Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csákány haverom eladja a motorját ha tudtok rá vevőt írjatok vagy hívjátok fel sürgős
http://www.kepesmotor.hu/april...
bazmeg:D 600-as BERG 11 KW ez mekkora poén már :D:D:D holnap mondom suliban töbi motoros barátomnak meghalnak a röhögéstölXD
nekem is 6 kw-os
naná...legalább A korl. vezethetem....de úgyis A-jogsi lesz
ez komoly? XD

Az a jó..... Am sztem.... Még 50esnek se nézném, oan picike
a 600-as bergemnek 11KW
hejj most lesem a műszakiját a moccnak elég vicces... teljesítmény: 6 kw
sztem pont reális....nektek is annyi?:D
bazz most néztem, fél éve még nem volt lofasz se rola az aprilia.com-on(!) most meg ott figyel... 11 kW-ra vannak folytva ezek is, bár gondolom fojtás nélkül is sokkal gyengébb mint a régi, meg katalizátoros meg minden (a környezetvédö szarháziság miatt)
de amugy 2002-nél ujabb RXet sehol nem láttam neten, a 2008asig
de én a hivatalos oldalon sem láttam XD biztos JAPÁNba rakják össze és nem is hoznak erre semmit XD
Nem vagyok én útépítő, hogy szurkoljak bazz
Ugyanúgy soroztagyártásban van/volt mint az MX 125. Csak valamilyen oknál fogva magyarországra nem importálják. Talán mert a magyar suttyó parasztnak a supermoto a király? Amúgy a supermoto a király
ezt láttam már de ez már egy ujrabevezetése mert nemtom hány évig de biztosan nem gyártották... amugy még most sincs sorozatgyártásban tudtommal
sztem a supermoto jobban néz ki, ahhoz illik jobban a dizájn, de mire ezeknek elfogadhato ára lesz számomra, már remélhetöleg rég egy sokkal nagyobb géppel fogom gyürni a sarat :D
Szurk...szurk..
Szurkoljatok, kedden megy műszakira a gép.....utána már csak reg adó és jön a rendszám....
Jah és most lett meg a kresz is
sehol nem láttam epdig uj RX 125öst :S
mondjuk annyi nem tetszik h sztem a gyári fejidom szebb :) de amugy fasza, nagyon polir!
Hali! KB. 1500-2000-es fordulatnál elkezd dadogni a motor, majd kb 5000-6000-es fordulatnál kezd észheztérni. Mi lehet a gond? Tud valaki segíteni? Power szelep lehet vagy mi ?
ja kép...
sziasztok! örülök h nektek is tetszik
a motor 1997es gyártású de 2004-be helyezték üzembe... a srác szalonból vette hibátlanul és meg is őrizte ezt az állapotot sztem..:) 390 volt az ára, de kaptamhozzá elég sok mindent. pl: motorolaj, páncél, fejidom, michelin gumik(még szőrösek), a lánc is új, pótkulcsok meg minden úgyh részemről megérte az árát
na most h így belejöttem asszem kerülök is vele 1et :D
széles utat;)
Ma is gyártják
meddig gyártották öket?
sztem olyan 2000 körüli lehet.... de télleg csinos motor
tehetnél még képet :) amugy mikori? látszik h vigyáztak rá tényleg, ráadásul ha jol tudom ez a legujabb szériás
szabad kérdezni, hogy mennyibe került ?