Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MOL Moto 2T Dynamic
4200Ft körül volt egy liter

Magas teljesítményszintű szintetikus motorolaj kétütemű motorkerékpárokhoz és egyéb kétütemü motorokhoz!
Jobb oldali idomot leveszed a vízpumpa fölött mögött ahogy tetszik, van az olajpumpa és annak ahol bemegy a bovdene ott lenni kell valami állítási lehetőségnek ha jóltudom! De ezt majd aki jobban ért hozzá pontosabban megmondja neked...el ne csavargasd míg tuti infót nemkapsz, emg ne ragadj!
Milyen olajat használsz? Amiatt is füstölhet!
Köszi!
Csinálgassad csak én is kezdek amjd neki átnézem stb....tavasszal ha Isten is úgyakarja egy kis motorgenerál nemárt neki!
Nincs még benne "sok" km-er de na 2T kis ccm hiába van rá vigyázva tudod milyen!
szeva
köszi szépen, tied se kutya am meg jó a fényezésed . Jelenleg sajna nem így néz ki . Hozom helyre az előző tulaj hanyagságait... Mostis fűtött garázsba várja a tavaszt csak jólenne ha egybe lenne már:S
Szép Jó Estét Mindenkinek!

1998-as RS-em van azt szeretném kérdezni hogy lehet e valamit állitani hogy kevesebb olajat kapjon mert nagyon füstöl

és még az lenne a kérdésem hogy ma motoroztam egy kicsit és felment a vizem 80-85 fokig hogy ez mitöl lehet eddig még ilyen sosem volt melegebb volt az idő akkor is motoroztam egyhuzamba sokat akkor sem melegedtt fel ennyire akkor max 60-65 fokos volt
Kishosti !
Szép az Rs-ed
Hello!
engem érdekelne (gömbölyű rs) a két hátsó lábtartó meg a láncvédős sárvédő. mennyi lenne?
előre is köszi
Első lámpába foncsorod nincs?
Mert az nekem ki van olvadva
Köszi szépen!
Holnap szerintem felhívlak és a jövöhéten kellene 1 db.
Ha nem lenne valami hoki idö, motorral lehet be is szaladnék érte.
oldalidom toldatod látom van ami nekem kel azt már nem kel festeni ami külön van a nagy képen.
az kelleni fog.
Van oldalidom toldat 3000ft/db
Szerintem megoldható de a dekorossal konzultálnom kell!Olyan nem lessz mint a gyári mert házilag nem lehet olyan szépen felragasztani de összességében összeépitve biztos szép lenne!Amúgy szerintem van jó állapotu elsö felnim de majd megnézem
Hali Sly!
Láttam van bontott cuccod gömbi rshez.
Engem egy baloldali kis idom érdekelne, tudod ami van a lábtartó alatt.
Meg egy elsö lámpának a belseje.
Elöre is köszönöm a válaszod!
Üdv!
aha értem.
a matricázást megtudod úgy csinálni mintha gyári lenne?
gondolok én pl: a fejidomon van a a matricába az a metálbarna vagy miylen szin.
de holnap felhivlak és megbeszélünk mindent telefonon.
Anyaggal együtt festéssel,Dekorációval egy olyan 30 e ft körül lehet számolni!Idomok nem érdekellnek!
nekem amugy tudod egy fejidom tankidom első sárvédő és az oldalidom toldatot kéne festeni és matricázni 2oldalidom és faridomom van gyári fényben.
meg egy hátsó sárvédő is kelleni fog mert az enyémet kikoptata a gumi
majd megnézném azt az elektronikát ha megyünk festetni de akkor a saját idomját fogom megfényeztetni veled az menyi lennne kpben?
mert igy akkor a saját gyári fényű oldalidomjai és a farokidom marad csak meg vagy az érdekelne a festésbe?
az elsőfelni az jó állapotú ami abba a mociba van?
mert az fontos lenne az enyémról le van menve pár helyen a festék.
10000ft
sajna sérültek az idomok a jobb oldal idomot szét olvasztotta a kipuffogó a fejidom ösze van furkálva!Nem ajánlom sajátrészre!De viszont van egy top performance gyujtás elektronikám ha érdekell!Nagyon jól megy vele a gép!
msnem ugyanaz mint az email.
Helló!
Megadod az MSN-ed?
jha tényleg te is érdeklődtél már róla megcsinálom a képeket és átküldöm msnen elfelejettem még csinálni de holnap csinálok.
A földön heverő szélterelő plexit menyiért adod?
az jó lenne köszi.
stipi stopi lefoglaltam már amúgy lassan összejön rá a pénz.képeket amit mondtam hogy a henger faláról+dugóról kellene lassan megcsinálnád?