Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kisújszálláson van ismerős aki profin dolgozik olcsón
ha gondolod tudok adni telefon számot
Nekem kéne aprilia rs 50 hez matrica szett.

msn:buzsaki4@citromail.hu
erről a bontott gombölyű rsről amik nekem kellenének idomok meg tudnád fényezni és matricázni 2005ösre?
helló
megvan még 25ezerér adom.
aprilia rs 50 bontott alkatrészei eladók 90.-es évj.-tól 2008.-as évj.-ig.Postai úton is.
Helló!
Megvan még a TOP hengerszetted? Mennyiért adnád?
Sokáig megy még a téma, hogy jó vagy nemjó ez a csodavalami?
Unalmas már ezt olvasni....úgyis mindenkinek saját véleménye van!
50es ből sose lesz 600-as akármilyen szart is önt bele az ember.
Aki akar vegyen és kész, de ne ez legyen már a fórumtéma!
Félreértetted amit írtam...
Az a szervezz be magad alá xy személyt engem nem érdekel, ezt a kirást még nem is láttam talán azért mert nem is érrdekel ez a fajta üzletelés.

Arról írtam elsőként, hogy az említett motorba ("B" változat) megírod mennyi a olajigényei, és megnézem hogy van-e anniy abból ami bontva van amennyi kell hozzá.
Szóval nem írtam azt, hogy vegyél 19 litert. De azt viszont nem fogom megtenni, hogy ingyen kiadagolom a cuccot. Abban nekem mi a jó? Mintánként. ha kell valakinek próbálja, ki hogy tetszk-e neki vagy nem. Számos mérések voltak már, és mindig bizonyította hogy van értelme használni. kellő mennyiségű infó van róla. Ha a termék olyan fogyású lenne mint pl a kóla, hogy 2 dl megkostól tetszik vagy nem, és utána vesz többet az okés, de mivel ez nem olyan hogy a motor hamar feldolgozza magában és eltünik a szer, hanem benne marad és hasznosítja magát hosszú ideig, így nincs értelme a "ingyé" mintáknak. Nekem sem adja a cég ingyen. Ráadásul mintájuk nincs ebből csak maga a termék mennyiség. A bemééréssel kiderül, hogy jelent-e valamit vagy nem. Neked lesz egy jobb motorod mint előtte, mérési eredménnyel. Nekem bizonyíték, hogy be let mérve és az adatok amiről és amire változtak.
Ha a fékpados teszt hozza azt amit te számítasz, akkor megint nincs miről beszélni működik a cucc.
1 db mintát arra a motorra mennyiségileg kiszámolva megkapod a saját bontott flakonomból.
Beméréskor ott leszek és akkor adom.
hali rs 50 am5-6 blokkhoz mindenem van!06304906559 zirc
Én ajánlottam egy próbalehetőséget, amire te úgy reagálsz, hogy vegyek 19 litert:)
Én mondjuk mintát kértem, nem azt, hogy szervezz be a multilevelmarketing hálózatodba:)
itt ez a lényeg, nem amit a roli halandzsájában olvasni lehet:
Ez egy sima multilevelmarketing, teleshop, network21, amway vagy ahogy tetszik hálózatépítő piramisjáték.
A termék teljesen lényegtelen, lehetne a faszéntől az atomrakétáig bármi.
Kimondta, hogy lenne hozzá kösze?
Ezt te kombinálod túl.
Az, hogy a motorolajba téve a Roil Goldot csökkenti a surlódást, a Roil Gold elnyeli(nem csak a surlódás által keletkezett hőt) és itt van köze annak, hogy a kipufogó nem forrosodik fel olyan mértékben mnt egyébként.
A váltónak a kupufogó rendsszerhez nincs köze. Ne kombináljatok...
Az olaj lecsurgásról a motortérben van szó hidegindítás előtt.
A váltóba a (itt) 3. videorészben 6p:28mp-nál mondja el a fazon, hogy miért érdemes oda használni. Ott jobban megérted mint, hogy én mondom el.
Nem ugatsz bele
Nyilván nem minden cég mond igazat, pl a mosoporos reklámok mik 30 éve is patyolat tiszták voltak tőle a ruhák és mostani újabb fejlesztett mosóporaik ugyan úgy kiviszik, akkor minek kellett fejleszteni ha már az eleve 100%-osan kitisztította? De ezt mindenki tudja, hogy ezek a cégek, nem ara törekednek, hogy jó termék legyen, a tömeg úgyis megveszi azt. (Az hogy frissen rákerült koszt azonnali mosással leszedi azzal lehet nem mondott hazugságot, de ha már hászáradt, és úgy nem jön ki az már vitatható jó. e vagy sem.)
Mondjuk én pont nem veszem meg. Mást használok, de azt nem reklámozom szintén sok funkciós, és ha motort szerelek azzal szedem le is az olajos koszt, csak mert nem szárítja ki annyita mint az ultraderm, meghát eleve folyékony.... de hagyjuk ezt.
Én úgy gondolom, hogy amire nagymértékű biztosítás van, azoknál nincs kockázata, hogy miért mondanának hamis állítást a termékről.
Amire nincs biztosítás ott csak a tapasztalat az ami eldöntheti, hogy jó vagy nemjó.. hogy valóban igazat mondanak-e.
Ettől a formulától gyorsabb nem lesz a gép, de nyomatékosabb az biztos.
Ha az a motor nem bejáratós és megfelelő olajjal van használva illetve lehető legjobb akkor érdekel az ajánlatod.
Ugyanis az, hogy nem megfelelő minőségű olaj kerül bele a rendszerbe azért egyetlen motor gyártó nem vállalja a felelőséget kár esetén.

De a Roil Gold Falex Teszten ugyan kijön az, hogy 500 %-osan is akár megnövelheti a terhelés teljesítményét azáltal, hogy gyenge szintű az olaj, de ha nem jó olaj kerül a rendszerbe, ami miatt eleve kár keletkezik és ennek még nincs köze ahhoz, hogy hozzátettük ezt a Roil Goldot, akkor ne várd, hogy valaki is fizetni fog.
Viszont, ha megfelelő olajak vannak benne,és úgy kerül bele a Roil Gold, természetesen a Cég vállalja azt, hogy amennyiben kimutathatóan e termék használatával következett be a kár, (személyi, vagyoni, illetve anyagi) mint korábban említettem megfogják tériteni, mert lazán belefér a felelőségi biztorsítási keretükbe.

Jelenleg átszámolva euro/forint árfolyamot: 1€=277,17 Ft
személyi és anyagi kár esetében: 1 500 000 €-ig (= 415 755 000 Ft)
vagyoni kár esetén: 100 000 €-ig (= 2 7717 000 Ft)

Ez a forintra kiszámolt összeg a tegnapi hivatalos árfolyam. Mivel az árfolyam állandóan változik, így forintban ez az összeg változhat negtív és pozitív irányban is.
Ha megmondod azt, hogy arra a motorra mekkora mennyiségű olaj kell, váltóolaj és motorolaj, akkor megnézem van e itthon elegendő mennyiség keverési arányhoz, és kipróbálhatjuk a te általad elmített változatokat. Jelenleg bontotan nekem csak kis mennyiség van már (én nem csak motorba haszálom, hanem mindenhova ahová lehet, így azért tud fogyni) egyébként valószínű elég lesz még az ami itt nekem van. A többi amit bevásároltam eladtam már, így csak a sajátom van csak.
De jelenleg csak a 19 Literesből tudok beszerezni, ahhoz pedig sok pénz kell.
Viszont abból kiadagolva jóval gazdaságosabb. (Pályamotorosoknak különösen ajánlott használni.)
Részleteket beszéljük meg msn-en vagy emailben, ha érdekel még így is.
Örülök, hogy ilyen pozítívan tudsz hozzáálni ehhez a témához. Mindkét verziód együtt is érdekel az lenne a legjobb. Viszont az "A" verziónál te sem járnál rosszúl anyagilag is, ha 19 Literesből kiadagolva osztanánk szét. "B"- változati bemérési eredmény után persze.
ok ok tudom
szólj, ha kell!
De ne ide, hanem erre az e-mailra írj
aruhaz@citybike.hu
oké köszönöm de még nem rendelem meg.
6930.-Ft, hogy van e raktáron, azt csak holnap, de ha nincs akkor be tudjuk szerezni.
Vicces azért hogy az a kis hangtompító majdnem annyiba kerül mint maga a rezó Ha a tompító 10 ezer körül lenne máris megrendelném
Nem téged kritizállak erről Te nem tehetsz...sajna ez van
Hello van nektek fordulatszám mérő spirálotok 2000-es évj hoz?
RS 50 (99-06)
ARROW rezo 51506SU 32.800.-Ft
ARROW Tompító TITAN 51501SU 28.300.-Ft
Rendelhető, fennt van az oldalon.....
www.citybike.hu
www.robogotuning.hu
Bocsi, hogy beleugatok, meg ilyesmi, de most ezzel azt állítod, hogy ezért minden cég mindig az igazat mondja, nehogy véletlen bepereljék őket?
Pont annyi, mint az olaj lecsurgásának:)
Semmi kifogásom sem ellened, sem az általad forgalmazott cuccal szemben.

Viszont, azt nem várd, hogy mindenki beszopja a marketingbullshitet amit a termékkel kapcsolatban a te oldaladon is olvasni lehet.

De tessék, tegyünk egy próbát!

Én egy 5000 regisztrált tagot számláló motoros klubnak vagyok az egyik vezetőségi tagja, adjál mintákat, szétküldjük, kipróbáljuk,ha beválik, pénzed lesz belőle!

B verzió:
Adjál mintát, és legközelebb ha motort fékezünk, kipróbáljuk a cuccodat!
Ha a már többszörösen megmért 25 lóerős hengeren 25,1 loerőt mérünk a cuccoddal, akkor működik, viszont, ha kárt okoz, te állod a javítást!(henger, dugó főtengely)
Na?
Én 1 vmit nem értek, mégpedig azt, hogy váltóolajnak mi köze van a kipuffogó hőmérsékletéhez 2t-nél?
ez szintén nem bebizonyított kijelentés úlátszik és bebizonoyosodott már töbször is felelőtlen kijeletésekkel könnyen bánsz figyelmen kívűl hagyvana szigorú előírásokat is amire olajak, és kenőanyagok megfeleltetnek, mert különben nem lehetne forgalomba engedni. de ezt te biztosjobban tudod mint mindent.

Ha egy cég termékéről nem állít igazat, akkor az perelhető és ekkor ha a felperesnek igaza lesz a céget megbüntetni, és forgalmazói viszonyát megszünhetik. Ezért ilyen cégeknek nem éri meg hogy valótlan adatokat közöljenek.
Miért van az, hogy úgy látom te ésszerű gondolkodásra nem vagy képes?