Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már idén szegény már több km-t nem gurul új főtengely alja a helyét vagyis csak hajtókart cserélek meg a hengert el küldtem fúrásra és kap még 1 réteg festést és lakot de közben a fogatyus házat fel polírozom és az összes csapágy és szikering is cserére kerül
DHFEAR!
A jogosultság a tied! Kérlek rendezd el a fórumot!
jó hangja lett és szerintem ez a nagy jobban is mutat rajta
nekem meg sincs a gyári mert amikor meg vettem akkor 1 etz rezó kipufogó volt rajta de az meg is van kompletten tartalékba ez meg 1 gyári elődob után raktam rá tehát 2 nem gyári kipufogom van
Azzal az volt a bajom oké szpen meg volt csinálva csak olyan repedt fazék hanja volt és nem tetszett ezért találtam ki ezt és jobban is megy és szebb
Sziasztok RS FUN-ok!

Végre van egy kis időm az RS4LIFE újboli fejlesztéseire.

Amint az már többször is elhangzott, az aprilia RS 50 rajongói oldala, az RS4LIFE.HU hivatalosan is meg fogja nyitni kapuit. Ehhez domain regisztráció szükséges, ami 2-3 ezer forintra tehető. Többen is felajánlottátok, hogy támogatjátok az ötletet anyagilag. Ezt a segítséget én szívesen elfogadnám, ennek ellenében életet lehelnék az oldalba, megjelenne nagy keresőkben is, mint a google.

Mit kell tenned, ha támogatni akarod az oldalt?

Küldj nekem egy e-mailt, ami által jelezni kívánod szándékod, és az általad felajánlot összeget.

Nem nagy pénzekről van szó.

Előre is köszönöm a felajánlásokat!

Üdvözlettel: Ghost.
de fasza lett csak kicsit olyan vagy is tod aprilián megszokott az a kisebb kipu ami eredeti ez meg en kicist ducis kipu és fura =) de ha jó hangja van akkor miért ne m?XD =)
értem XD 4t robogó
Ja és az a kipufogó 4 ütemű robogón volt
pedig nekem is kellene a tanksapka és a km meghajtó csiga is
De csak nem ezek a kis robogóé hanem nagy robogó kipufogója volt valamikor le dobta a gazdája én meg ki vágtam belőle mindent és nagyobb nyílást tettem rá de ettől legalább nem olyan doboz hangja lett hanem valamivel mélyebb nem az a tipikus patogó hang 2t hang mindenkinek tetszik és nem csofat kicsi.
1. : //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
2. : //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
hall a mocidon az a kipu az nem robogóé ?
mindne nap szinte felrakja a képet h eladó balba =) és utána alig akar válaszolni hogy mi menniy nem? bár nem tom mert jó cuccai vannak =)
miért?
szevasztok
XD misoc most pár napra megszünt XD
hali sajnos nemfog rámenni a tiedre. rs-en 5csavar tartja. derbi 6os volt aszem
még nem sikerült képet csinálnod a tanksapkáról és km meghajtóról ?
mert még mindig érdekel.előre is köszi
hay engem érdekelne,h hátul mekkora fogaskereked lenne elado?
ha tudsz egy képnek örülnék,h lássam,h vannak a felfogatások rajta,én ezt egy derbi GPR 50-be szeretném berakni.
Aprilia rs 50 bontott alkatrészek eladok!
érd:telon 705377495
helló mindenki. csapágy méreteket tudtok mondani meg hogy mire vigyázzak szét illettve blokk összerakásnál. köszi
Megvan a Plexi?
Mire gondolsz?
Gratula ...Gedeon kész van már a géped?
valakinek van eladó top hengerfeje?
Ezt vette!
Na még egy Apriliásal kevesebben vagyunk!dhfear megvette a mociát!Egy gyönyörű CB500-ast .Gratulálunk neki és széles utat!