Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy két matrica és kész a gép ...itt vannak újabb fotók
jaa és nemcsak a levegőbe beszélek hálisten ezeket nagyker áron tudom beszerezni szóval jelentősen olcsóbb lesz
na mivan emberek senki sehol? igen haldoklik ez a fórum. baszus anyira csörög már a motorom 7000alatt nem megy felette meg olyan mintha a világűrbe akarna repülni a hajtókar. Lényeg ami lényeg télen meg lesz csináltatni. valaki megtudná -e mondani hogy am blokkba van -e olyan hogya csapszeg átmérő tuning cuccoknál válltozik-e? Konkrétan egy TOP verseny főtengelyt vennék és hozzá egy Polini vas hengert. reméllem paszol
jaja de megprobálok kokányolni vmit hátha összejön
én aszem vágom mire gonolsz. az a bizönyös pöcök a fék karból esett ki nem? mert akkor legroszabb esetbe venned kell egy új fékkart, kb 2000ft, és ahhoz adnak
olyan problémám lenne ho az elsö fékkarnál aza pöcök mikr huzod a fékkart akkor a fékkarral tolod a pöcköt és aza pöcök ki esette és igy nincs elsö fék ha vki érti ho mit magyarázok akkor tippp nincs ho honna lehetne egyet szerezni?
xD te leszel pókember (Motoros pókember)
öö nem XD de mikor nézegettem megcsípett 1 köcsög pók XD
Lehet hogy lekapcsolta?
hy mindenkinek
kérdeznék valamit
szal unokatesóm motorján elment a tompított világítás de refi volt motoroztunk és utána már a reflektor se működött hiába mozgattuka vezetékeket
de nem hiszem h kiégett volna az égő
valami vélemény? előre is köce
énis felvettelek msnre jövöhéten rendezném is az üzletet
helló misoc
Akkor vegyél fel te msn-re
Laller86@msn.com
köszi
Hello!

Gondolkodom mostanában egy 50-es rs vételében, csak a környéken nem találtam. Nem tud vki egy kb 98-as évjárat körüli gépet a közelben? (Kom- Esztergom megye)
köszi
Helló sikerült képet csinálni?
Fel veletek msn re de még nem igazoltál vissza.
Mert jó lenne az alkatrészek miatt köszi.
eladó aprilia rs 50/70 5 sebis dellorto 21es 1995-96 osminden mükszik rajta a blokkja csörög ennyi a hibája. Helyileg püspökladányban van. 200000ft de robogót beszámítok 100000ig m sn chakypapa @ hot mail . com
készíthetnél megnézném. henger+fej+dugo?
termosztát van hozzá?(mert az enyémen az halott sztem)
utánvéttel posta kb menniy rá?
Aprilia rs 50 1999-2005 ig bontott alkatrészek.
koMplet TOP TUNING VAN A MOTORON.
ÉRD:705377495
hello nem uj henger nem kell járatni meg ilyenek.
ha kell készitek képet rola.
hello. holnap készitek képeket.
de nincs baja felrakom enyémre és okés? 500-1000km akk lehet még bejáratos?
MSN: cimem az vegyen fell akinek kell is vallami!

misoc160@freemail.hu
Szeva akkor a tank sapka és a km csiga 10 ezer igaz ? és azt is el tudod postázni ?
A sapkáról majd tudsz képet mutatni majd?
Mert kell mind kettő.
hello: meg nézem holnap.
hello: nem tudom de még látszik benne a honolás nem ment sokat max500-1000km között lehet.
hello: komplet redszert =20eft
ha kell postán is.