Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez marad az oldalnév?Mert ha igen csináltatok matricát a kocsira meg a mocira!Tudod www. ...... .hu-t Nem nagy pénz kb 800ft!
Csá! RS4LIVE-on írtam neked az üzenőfalra.
jah sikerült
csak nem veszi a 4.et meg az 5.et
xD
Kaphat alulra is sokat. A test elektroda jobban kiég mint a gyertya karima. Az összkép a fontos. Általában a száraz fekete karima már elég jó beállítást feltételez. Kormos olajos az sok. Fehér foltos kevés.

Tuji
te figyu és a másik fórum?most akkor megen regisztrálnom kell?modi leszek? .amúgy jó lett de a motoromat nem tetted bele .mármint bal oldalra a piros csíkba
egymásalá. de vak dob téma nemteccik szoval azért pici füst kéne.. de csak simán hozágesztem a csövet meg a tartot és más gond nincs vele? meg perse egy apro lyukat furni
Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy, mikor az RS-en néztem gyertyaképet akkor a eléggé világos volt szinte szürke, és ez alapján több benya kellene neki gondolom, de viszont hidegen a motor szívatóval 1 perc járás után szinte le is áll sőt szívató nélkül könnyebben indul hidegen mint szívatóval, ebből meg arra következtetek h sokat kap. Na most mi van ilyenkor?
Vágom
Válaszoltam az RS4LIFE-on.
Megnézted a képeket?
Köszi még1x.
Ez a fóruma az oldalnak, ahol saját profilt csinálhatok, szabadon nyithattok témát stb. Használjátok egészséggel!
apriliars50.forumx.hu
Huh, ezt jó hallani...
Bitang az oldal Grat....
Ha úgy gondoltad ,hogy egymás alá a 2 dobot akkor én azt javasolnám ,hogy az egyik csak vakdob legyen vagy ha szeretnéd ,hogy valamenyire füstöljön akkor az Y egyik szárát nagyon fojzsd le kb 1 szívoszál vastagságra szűkizsd le .hogy ne nagyon csapja agyon a rendszert.
ghostbikerboy.rs4life@gmail.com
Hogy tudom megnézni az oldalt?
Kicsit feldobva a 4-essel, de igen, az ötlet a tied. Igen igen, írjad csak a tesztet és küldd el nekem. Persze, képekkel egybe!
Sőt, mindenki figyelmét felhívnám, hogy szívesen várok tartalmat minden témában!
Hali! Köszönöm az elismerést. Hát, az igazat megvallva volt vele memló, nem akartam összecsapni. Remélem sokan fogjátok látogatni, és ha igen, azt fejlesztésekkel fogom jutalmazni, hiszen rengeteg újítás van a fejemben. De mindent csak takarosan. Rendben, de először is, keresek domain szolgáltatót. Időben szólni fogok.
Ez jó kérdés.... Én is olyat szeretnék csinálni....Valaki?Tapasztalat?
Hát, elég furi volt... Megyek, aztán valami vizes trutyi neki a sisakomnak, aztán ráfolyik a vállamra...
Minden tiszteletem a tied! Az oldal teljesen szenzációs!Agy számlaszámot és fiftibe megoldjuk a domaint!Minél előbb fejlesztem a netes tudásom ,hogy ne csináljak ennyi munkát neked!
2 végdobos kipuhoz olyan Y csőt ha házilag csinálok az tönkrebassza a motor teljesítményét?
nem szóltam csak szakattam a röhögéstől az égi áldás miatt XD és csak a linkre mentem XD