Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia viktor.Ha egyre gondolunk akkor 3dbcsavar fogja az olajpumpád a motor jobb oldalán.az a gond hogy gyárilag préselve van és ezért nem lehet szétszedni javitani. én ugyan igy jártam a lányom mociján ujjat vettem a www.italmondo.hu weben asszem 23péz volt.a bontottat is 15ért akarták adni de kérdés hogy meddig jó mert ez állítólag gyakori hiba
valaki tud e olyan motorbontót ahol rst bontanak?
Be kéne lőni a karbit!Sok a benya kevés a levegő.Ja és légszűrőt sem ártana kicserélni ha gyári.Ha sport akkor tisztítani!
benzinszűrő?
már az is megvolt. szivacsot is cseréltem de semmi
pucold ki a karbit és a légszűrőt is
Hali. Tudja valaki miért hörög le a gép ha odahúzom neki . Nem akar 6000 fölé menni. mitől lehet? (gyertyát cseréltem)... még mindig sz@ar.
háát jahm elég nehéz eladni motort mostanába
kepemsotor.hu
hasznalauto.hu
motor.hu

milyen hirdető oldalak vannak még?
már kicseréltem rajt minden szart meg leápoltam de még midnig nem sikerül eladni
olyan idomot tudok neked.piros.tökéletes állapotban
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Az olajpumpámból csepeg az olaj! Elvileg amit a bowden húz azon a tengelyen van egy kis O gyűrű és az van elkopva. Nekem legalább is ezt mondták. Járt már valaki hasonlóan? Tud valaki méretet az O gyűrűhöz? Szét merjem egyedül szedni vagy inkább forduljak szakemberhez?
a hűtővédő alatti idom
Eke idom?
Az meg miaz?
nm spirál hanem csiga sorry
halló mindenki vízgomba km meghajtó spirál benzincsap ekeidom ki tud erre árakat mondani használtan?
Értem!
Köszönöm a segítséget!
igazad van. pontosbban 2001 es gyártás, 1évig bemutató motor volt és 2002 év végén adnták el a NATIX-ba
sly irtam már neked emailt 2* is nem válaszolsz rá és a telefont se veszed fel.
akkor ne számitsak rád alaktrészek és a hiányzó idomok terén?
Köszi a pozitív véleménynyilvánítást KABBE...Tetszik?
2002es 2001es festéssel?
A jeladó kupakja az sima pattintós azért folyik mert tele van és az olaj súlya felemeli a kupakot mert már gyenge.Gumizd körbe vegyél nagy befőttes gumit aztán a tartály aljához gumizd oda én ezt csináltam.
Baszki valami barom össze firkálta az idomod alját!
Van msned?
Felveszlek inkább
ahw úgy cinkes 17 az új, hát nekem 6-7 és mindenki jól jár.
Hát nem tom
50-50?
Búra a tiéd és a többi az enyém belöle?