Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meynnit visz végre a tiéd?
Lényegtelen mert a blokkunk ugyan az festés ide vagy oda!
akknemtom..akk tul tiszta az enyém..pedig ugyanz a motor. vis elvielg tiéd 2003as de festés meg midnen ugyanaz..
A kipuffom nem herélt ...teljesen gyári Nincs hozzányúlva!
Szikrákat nem hány csak izzik mint a szemét
azz. én 10percig nyelelhetem akorse izzik .. max ha lveszem dobot akk dobál szikrákat ha viszaengedem a gázt v leveszem a gyujtást.

talán neked herélt a kipufd azér tüzel enyire
Na szóval a kipuffom És nem kell csuma gázon mennem....mentem pár km ert 50-60 al és akkor is ilyen....ha jobban nyüstölöm persze jobban izzik....de így is..érdekes
Szivatóval vagy a nélkül?

Tuji
Sziasztok !

Kilométer spirált, index-et tud valaki olcson ? :)
laci21@dunaweb.hu ide irj.
Hello! Szeretnék venni egy aprilia rs-t(220 -230ezer Ft ért!) akinek van eladó az egy emailt dobjon : zhmember@gmail.com
hy hát nekem még nem nagyon izzzot mondjuk nem is figyeltem sokszor XD nekem az olajat köpi ki kicsit a kipuf XD
Hát itt senkinek nem akar izzani a kipuja? Holnap go balcsi hétfőn jövök majd akkor utánna lefényképezem vhogy
Szép jó reggelt minden RS-tulajnak.
Hát a kipuf-om még nekem se izot vagy vöröslöt volna pedig oda szoktam tépdesni neki, mert hát olyankor él igazán :)))
Ahogy látom ma is szép napos idöre ébredtem ugyhogy megyek megjáratom majd leápolom a kicsikét
2-3 percig...megálltam a ház előtt kinyitottam a kaput beálltam....kicsit megrángattam a gázt belenéztem és akkor izott vörösen benne minden!
jo robogonak énis feltüzeltem az egész kiput full vörösre de rsn nemigen sikerült...
menyi ideig nyelelted?
Én arra értettem hogy ami beleégett koxx darabkákat köpi ki ami épp felizott vörösre!
A szikra nem épp egészséges dolog...
Az más hogy ha esetleg a beleégett koxx darabkákat köpi ki ami épp felizott vörösre!
De a szokra az necces dolog szerintem!
nekem is volt hasonló élményem csak annyiba a más hogy nekem kis szikra féléket is lökött mikor odahúztam állóhelyben.
Azám Majd legközelebb megpróbálom lefényképezni! Majd egyszer augusztusban....! De nem csinálok belőle rendszert Havernak az Aeroxa csinált ilyet mikor megvolt még neki Fossák a hőt kifelé......! Úgyhogy piroslott a belseje :D
Szerintem se ártottam vele! Minden nap? Áhhh ahoz sajnálnám! Ritkán nem árt kicsit odacibálni neki...vigyázok rá szeressem Életem végéig? Isten ments
végdobod belseje piros? nekem sose szokott pedig nyelelem sokato0
néha nem is árt ilyet csinálni.mikor a menedzserem beállította a mocit, utána elmentünk tesztelni a végét és akkor jól kiégett a sok csuva ami benen volt addig és állítani is kellett a karbin miatta.na de azért nem mindennap .meg amúgy sem hiszem h életed végéig ez a motorod lesz
mondjuk engem is zavarna.elvileg ha felpörög, akkor túl sok levegőt kap valahonnan.
Hupsz... Jöttem hazafelé....na legyen egy gyors kör...hazaérek benézek rögtön a kipuba, olyan szép vörös volt h öröm volt nézni ILYET NEM CSINÁLOK MINDEN NAP MOST CSAK KÍVÁNCSI VOLTAM! De elég is volt
Végülis nem mondom hogy zavar,csak egy cseppet mert hajnalban járok vele melózni és anyámék ki vannak akadva hogy minden nap hajnal 5 órakkor alakítok vele
Illetve be vagyok aggódva hogy ez valami nagyobb galiba jele.
ha megy normálisan és anyi a baja h 2x inditod v vársz 10 mp-et az mi a faszért zavar? ha folyamatosan 6ezren pörögne miközbe melegíted v vmi még megértem de nemnagy dolog..

nekemis ha rajt a szivato meg jo hidegvan sokal joban felpörög és beáll nemnagy szám..