Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szuszogo van rákötve.. ha megint verné ki az olajat(bár most sürübb van benn talán nem) nem folyik rá kipura(álandoan gözölgött), gumira(majdnem elcsusztam..).

házi megoldás de a célnak tökéletes..
a henger előtt mi az ami a vázra van erősítve ?
hy indy ma levettem a borítást és holnap szétkapjuk a gépet h mi a baja :D
nos izé ez gyári henger nem?
bár nincs ráirva semmi h aprilia v vmi.
csak az a jel meg a 209
Helló fear összeraktam a blokkot
Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy hol lehet eredeti RS matricázást venni? 98-99 es mocira
ahá.jó neked h ilyen okos vagy
RSW henger végeselemes elemzése, mit csinál a kipu csatornában a domborulat. Gyenge kis három hét sziptya, de innen már sok mindent lehet tesztelni.

Tuji
és ez mi is ez mi?
tudom régen mondtál valamit de elfelejtettem h mit akarsz csinálni
Elkészült.

Tuji
orája szerint 105t mutat a végénél...
de akk szolok vkinek h mérjük be megint
utoljára vitte a 100at amikor mértük haverommal de a kocsijába se tökéletes a km ora szal abban nem bizok:D
de rendesen előzgetem vele a kocsikat szval nemhiszem h olyan lassú lenne.
Köszi srácok az infókat akkor sac per kb 200km enként teletankol és az a tuti. jövőhétre jó időlessz akinek szünete van használja ki azt gooooo
12es karbival kicsi fúvókával gyári hengerrel elhiszem, de akkor nem mondhatod h a tiéd 100 körül megy.az a 80 meg csak óra szerint volt akkor 80
gyári adatoknál 12l a tank és 2,5 a tartalék.
valojában belefér 13l is és a tartalék az lehet 2,5
te hülye vagy.. 80as tempon mentem 100km-t (99-t nagyatád-kaposvár odavissza) odefele atádon megtankoltam tele, viszafele megint mágaltam tankolni 2,6 liter ment bele...

akor 100on evet 2.6ot..

váltogatva se eszik meg töbet 4nél...
12es karbi gyári hengerem van.
még annyit érdemes tudni h:kb 13-14 literes a tankja (nem biztos,csak sacc/kb).de én mikor átteszem tartalékra (kb 3-4 liter a taratalék) utána irány a benzinkút és 10 l tudok beletölteni csurig.
Nekem 2003 as van de lényegtelen mert ugyan az Sztem a lányod nem fogja mindig 11 ig pörgetni....3,5-4 literrel el járkál vele szerintem! Annyival én is elmegyek! Túrázni ha elindul 70 es utazóval tartható a 3.5 liter ebben biztos vagyok...városban 4-5 de az ugye megint más! Vegyesben ÉN ÚGY GONDOLOM 4 LITER!
Ui: fasza az R1
na jó inkább 5-5,5 l...ha jól belegondolok
hááát.sokmindentől függ.de pl az enyém 70ccm,90 körüli fúvóka,19es karbi és így eszik kb 4,5-5 körül.amikor mértem akkor nyugis motorozás volt.az baromság ha olyat hallasz h 3 liter/100.az képtelenség...vagy max 40el megy és 6osba.alap 50es 3,5-4 liter környéke sztem.ha jól van belőve
Sziasztok mindenki.Egy kis tájékoztatás kéne hogy egy gyári rs 2002es mennyit fogyaszt kb a lányomnak vettem és nemszeretném ha kifogyna alóla a benya .tehát csajos nyugis tempóba 5-6-7-8-9liter/100km?kinek mi a tapasztalata
Szia!
Ne tedd rá, hacsak nem automata töltő ami szabályozza a töltőáramot, mert ez túl sok lesz neki.
Sziasztok!Megint én vagyok.
Szerintetek egy 12v-os 2,2A-os akku töltőt lehet használni 4Ah-s YB4L-B akkuhoz?Nem merem rátenni.Köszönöm a segítséget.
Nem a csavar menete ment szét. Hanem maga a váltókart ahol felfogatom a blokkra. És annak nem olyan a mintája...
és az én váltókar problémámra nem tudsz valami megoldást?
akorjo márcask mkegell várnom h meglegyen