Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk 12500-ig forgott.....
hy fórumozók marha meleg volt ma jó idő a motorozáshoz
Hát ne gonolkozz simán elbírja a 13-as kereket...Nekem 94-es és 11/43-as áttéttel ment GPS szerint 105-öt óra szerint 110 volt...50-es hengerrel
http://www.jtsprockets.com/fil...

neked a 11/43 3,91 nekem a 12/47 3,92es átétel szvl kb ugyanaz
de ebbe a táblázatban látni nagyjábol a az átétel mozgást meg gyorsulás sebeség arányt
Na az én rs-felálásom 94-es 5 sebis 70 ccm elöl 11-es kerék hátul 43-as kerék végtempó 90-95 km/h de piszkosul huz és elbirná a nagyobat is elöre ezért gondolkozom 13-ban
de a régebbi rseken(99előti) a hátso fogaskerék kisebb mint 47 nem? v ugyanaz?
Hy

Nekem is 70 ccm-em a kicsike és elöl 11-es van fent gyorsul is mint álat de én a 13-asban gondolkodom az kerül majd rá.
találgatós, 14 es mehet rá de én ráraknám a 15öst is ha a mostani átételeddel jol gyorsul
azz. az a gyári is, 12/47
bazmeg de hülye vagyok .neked 12es van elöl nem?
Sziasztok srácok!
Igazi jó motoros idö van!
Hát ez evidens hogy akkor fog többet menni ha nagyobb hengert teszel rá akkor ha eddig ment mondjuk 100at akkor most is annyit fog menni csak hamarabb fogja elérni.Ahoz hogy többet menjen meg kell változtatni az áttételt.Gondolom én de kövezzetek meg ha nem így van
anyit elhiszem h csal majd szerzek egy gpst és megprobálom énis.
gedeon vmikor nem azt modnta h lánckerékkel van csak nagyobb sebesség hiába cserélsz hengrt?
az órája mindenkinek csal.a robogósnak,a Yamahásnak,a Hondásnak sőt az autóknak is.mindenkinek.csak érdekes h ilyen kis cuccokkal elviszi a 100at.meg h ilyen kicsi különbség van 70ccm és 50ccm.nem igazán értem .Norbinál a pont:GPSel 105-nél valós 100.na mind1.hagyjuk
nem vagy egyedül.én együttérzek veled
ja este kihagytam ho ha rájön gidobja a sebességet
hát olyan 94 körüli elöl 13 as van azt tudom kipu meg gyári rajta van aza aprillia dgm....
A katalizátor tud ilyet csinálni!

Tuji
atolfügg. ékne évjárat meg ilyenek meg h most milyen lánckerekek vannak
milyen áttételt javasolsz, am zsir uj lánc szett van rajta
de mikor váltok hirtelen mintha meg szaladna lánc ránt egyet utána huz tovább pedig a lánc nem laza
ha nem cserélsz áttételt neigen várj sebességnövekedést
hali nekem 105 öt visz 75 ös hengerrel de csak 14 es dellorto karbival biztos menne jobban is
Én is lemértem! Óra szerint 105 nél mentem valós 100 al! GPS-t rászigetelőszalagoztam a tankra! Az meg csak nem csal tán....műhold meg anyámkínnya! Az tuti h pontos!
most nemértem Dhfear mér csodálkozik h 100at elmegy az enyém. Meg a tiédis kétlem h midnekinek szar lenne az orája...főleg h beis mértük
ugyanennyit:D
11500at forog le bármikor akor megy 100on
ha szélcsendes terep van akk lepörgi 12ezret és 105t megy
Pici hátszél 105 anélkül 100! Neked?