Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mégvmi. gedeon gondolom te tudod.. af1be is ugyanez az önindito van? esetleg régebbi AM4-5be?

ezena honalapon irják h mibe jo de kitudja... http://motorwebaruhaz.hu/catal...
Lenne egy olyan kérdésem, hogy melyik évtől jöttek ki a 6 sebességes Rs-ek?
akinek van eladó bendix v az a forgó szarság szoljon. RSDAnee érdekel ami neked megvan csak irdmeg mennyi meg mikor jösz meg.
csövi önindito alja vagy van bendix is?
mertmostmár a bendix is hulla
5-6 között szokta csinálni legtöbbször mert ott kicsit akad is a váltó és ha nem túl határozottan váltok akkor nem mindig veszi be.
hy mikor váltogatsz asszem4.nél lukat váltottál hogy úgy kipörög? mert nekem i s van 1 luk 4.nél
hali. nekem van egy plusz önindítóm. az a forgó rész ami neked kell nekem hibátlan odaadom neked ha gondolod egy jellegzetes öszegért csak anyi hogy én holnap megyek nyaralni és 1hétig nemleszek. addig kibírod?
Szép napot mindenkinek!
http://sportmotor.hu/motoros_v...
semmi már forog csak felkell fogatni
forgos cuccok közt van külömbség? v mind1 milyen van benn?
Sziasztok! Fú rég voltam már fent.:D
Szval, nem tudtok 2008as RShez(Vagy GPRhez tök mind1) váltókart?
Az enyémbe elkopott a menet és nem lehet felfogatni. Sürgős lenne. :D
ésha baszik forogni mivel probálkozzak?
elvileg kapja rendesen az áramot, lettbele rakva szénkefe, elis éri az a szar.. de mégse mozdul..
köszi.és mínusz hány fokig?hátha lefagy a gép .vagy neked nem windóz rendszeres a mocid?
Gratula a jogsihoz!Megrendeltem a csapágyakat 12000 ft lesz az összes cucc ami kell,csapágyak szimeringek stb.nem gyári csapágyak lesszenek mert az gagyi 1000km nem bírtak ki!Ina csapágy lesz fémházas 18500-as fordulatig simán bírják+400 fok ig !
Ahova megy a kábel az a + ív valahova adsz neki 1 testet mindegy hova mehet a házra is.Aztán próbálhatod is!Ha forog és kiugrik a bendix is akkor jó!
mikell a meghajtásához? arra a kis bügyökre ami jön kábel a relétől az pozitiv ugye? kellene egy negativ polus is vhova? vagy hogy van?

robogon 2kábel ment rá egyik ottis bügyökre másik meg arra a házszerübe amibe van az a tekerecses forgo szar
szénkefe megoldva..forgorészt meg kiszedtem robogobol kb 1 ora mulva kiderül müködike
9es hőértékű
Sziasztok.
Egy 75ccm-is hengerhez milyen gyertyát ajánlatos párosítani?Köszi előre is a választ.
n aludtunk 1 picit .az oktatóm nem hagyott aludni.vizsga előtt még motoroztunk 1et.
Igen abba két négyzetes jukba kell lennie a 2 szénkefének!A forgórészt pedig elkéne vinned 1 tekercselő höz és ő megtugya mondani lehet-e vele valamit kezdeni ,de a képen én úgylátom a tekercs forrasztás széttment és elég jól megvan égve a végén az a fekete szigetelés.Mondom ez így képen keresztül.Az is lehet csak baromi retkes vagy elkente a szénkefét.Ha nincsenek mag a szénkefék könyen tudsz csinálni bármilyen 12 voltos szénkeféből!ezt bármilyen elektronikai szaküzletben kapsz!A forgórészt és az állót is benzinnel mozsd át alaposan ecsettel ,hogy szép tiszta legyen aztán fényképezd le megint akkor talán többet tudok!
abba a kis lyukban kéne lennie a szénkefének?
nem keserítesz el csak mondhatnál egy ötletet honanszerezzek másikat
ezek vannak letörve róla.
azok a réz szarok otvannak de azon kell lennie mánsak is?
szoval akor azokata réz szarokat görbítsem be anyira h elérje a cellás szart?
az a jó :Dmotorok nem hagynak aludni?XD :D