Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyémen Pirelli Sport Demon hátúl 130/70 17. legjobb gumma. márcsak az elsőt is kikell cserélni a párjára
Sziasztok!
Nekem hátul metzler van roadtech Z6 120/70-es nagyon jó gumi puha keverékű csak hamar kopik.
Már 10ezer kmet mentem vele és a közepe elég jol elkopott:S
De amúgy döntögetni nagyon jol lehet vele elöl meg Dunlop van arrowmax 90/80.
nos szétszedtem az öninditót (kábelek jok voltak)
elsőképen látni h elvanak törve azok a szarságok...szoval az tönkrement...
csere talán megoldható, 2. képen látszik az a forgó vmi és azok a fém kilogo izék a fekete müanyagnál...nos azoknak a fémeknek elkell érniük azt a forgó cuccot?

.ha vkinek van elado alkatrésze hozzá majd lehet érdekelne.
Eleve én hátra 120-ast rakok...és úgy szoktam gumit választani hogy hidegen belenyomom az újam-körmöm és megnézem elég puha e....tipus márka mindegy
Akkor mit tanácsolsz? De Metzellerből van én nem találok erre valót előre és hátra :S
Estét! Sajnos ma erre rossz idő volt. Felétek?
Hát a Haidennau-t ne szidd kurva jó gumi csak nem ismered...Nelem MT 75 ös van a gépen és igencsak lehet dönteni....Gedeonén is az van és az övé is jól tapad...Úgyhogy hajrá én metzlert akarok venni ha ez elkopik
De senkinek nincs olyan méretben ami nekem kéne 90/80 meg 110/80 ! Olyan kéne ami normális nem ilyen "hájdenau" vagy mi a Van a Continental ContiGo hát már az árából itélvbe se vmi nagydurranás...vagy Michalin Pilot Sporty.... Vagy Pirelli Mt 75...egy gyereknek az van az Rs én mentem vele hát inkább haggyuk! Olyan kéne ami PUHA ÉS TAPAD :) Bár a kettő elvileg következik egymásból! Miért kinek milyen gumija van?
Annyi van a gumisoknál hogy még el is adják
Ma kb 150 km ert xD Gumi kéne már az ................. Ez már botrányosan szaaaar !
Nincs időm összerakni a blokkot és ez bosszant
Én ma kurva nagyot...730km-t....kocsival
mégjobb estét XD nah mekkorát mentetek ma? :D
Jobb estét...
Na jó estét mindenkinek
hát minimum 100 at vihetne folytáss nélkül de max 110
ez lol
Hát, kb. egy százassal többet kidobni 1 fényezésért!? Sztem se éri meg. Biztos azért drágább mert könnyebb a matrica és jobban megy tőle.. xD
Okés marco15
Mennyit kéne mennie padló gázon? :D
eléggé kuláknak kell lenni ahoz hogy vehess 1 oat XD de sztem nem éri meg
egyik srácnak a 25ös fórumban olyan van.mivel Talmácsi motorja 125ös ezért csak abban adták ki.elég drága amúgy.
kemény de nem sűrün akad belőle itt magyaro.-gon meg csak 125 be van nem?
olyan a festése.ennyi.semmi extra-max talán pár tizeddel erősebb mint az alap de nemhinném.
mbesze bejelöltelek vipen :D