Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mi volt a gond?Egyébként szuper
hy fórumozók nah jó lett a motrom nem forr a vizem :D
Egyébként most melózok, szal a honlapot csak a hét második felétől tudjuk pontosítani, addig lehet ötleteket kitalálni, menüpont nevei stb.
Te figyi, akkor szted ne heréltessem, meg hagyjam ezt az áttét és fúvóka dolgot?
Üdv!
Hát, Élettanból mindenkit kihajított egy vénasszony, engem is, egy tantárgyat pedig nem tudtam felvenni, mert már nem volt hely (volt aki csak bement beíratni a karót, aki meg tanult mint én, nem fért be vizsgázni). Szal ez a 2 tárgy marad jövőre. Ennyi.
na bazz
Kiöntöd a motor elé és beletolod....aztám meglátszik ha nem egy nyomon halad
Móvár.késs csőd ez a moci.de majd szép lassan újjáéled.és mire jó a víz
Veszprémben...csak nem?Motorvásárlás előtt mindíg viszek vizet
és hol nézted azt?mer az enyém jelenleg olyan h nem egy nyomon halad és estek már el vele és kintről hozták be
elszállt hole?
Hy! Vki nem tud rs 50-re (03as) hátsófék javítókészletet ?
Én vennék egy olcsóbbat és azt spécizném fel a saját szájízem szerint....De lehet hogy csak én vagyok ilyen hülye
Vagyis hát 240000- van rá! Abból olyat lehet venni.
98-99 es ami szóba jöhet..
És milyen Rs-t akarsz? Ami nekem is van a gömbölyű, vagy már a 2006 utánit?
Köszii! Ja mindenképp levizitelem rendesen!
Hányat mutassak? Egyébként minden esetben a töltő rendszer mondja meg, hogy ő mennyit akar tölteni, maximum figyelembe veszi az akksi töltöttségi fokát. Amennyiben a generátort összeengednék az akksival, hiába tiltakozna rimánkodna fenyegetőzne az akksi igen rövid idő alatt szét.... a generátor, de szerencsére alkalmaznak fesszabályzót is.

Tuji
Gratula Jól nézd át a gépet hogy ne legyen puffos rám is rám akartak sózni egy kintről behozott töröttet...megjavítva...de a két kerék nem egy nyomon haladt...
Na, eladtam a motorom! Jövő héten jön az RS! Csak még keresnem kell 1 jót! :P
Hát azért ez bonyolultabb...Két óra alapjárat...aztán másnap két óra emelt alapjárat...és utána kb 300-km 4-5 ezres fordulat mellett...Aztán lehet húzni 7-ezerig....aztán 800-után már finoman mehet...
már előre élvezem mikor nekem kell majd bejáratnom .egy nap alapjáraton pöfögés.
Arra én is kiváncsi vagyok.....már a bejáratás után Addig lefolytom...
ilyen benzinárak mellett?