Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én se.. :/ Szerintem nincs belőle vmi sok Magyarországon!
de csak 125 de arról nem hallottam még semmit az mien?
Az nem csak 125-ös be van?
és a tamácsis aprilia rs ? az mien arról nem hallotam még semmit
senki nem mondta h rossz
kb jaja :D de azé jó kis gép az
az a Derbi sosem lesz Minarelli.de ha gyorsan akar vele menni akkor:hengerszett,főtengely,lánckerék,gyertya,kipuff herélés,karbi,főfúvóka,kuplung.és lesz egy olyan gépe mint gedeonnak
végülis ez alap :D de azér full jól néz ki az az aprilia és migés teljesítményre nem 100% ezért kéne feldobni pár jó cuccal nem?
sportba is ugyanúgy megvan a folytás.csak a kialakítása más és ettől van némi teljesítménynövekedés magasabb fordulaton, de én mindenkitől azt hallottam h 8e környékén jön meg az ereje.a kokszot meg ki lehet égetni a kipuból.egyébként meg a Minarelli blokkok a legerősebbek ebben a kategóriában
hát jah mert ha olasz lenne... jobb lenne meg monnyuk sport kipuval jobb lenne mint alappal mertfolytás benne meg teli dzsuvával :S
bár passz :D de az olasz aprilia előnyösebb mint a spanyol azt mondják
nekem például ez volt a práblem.kiesett az egyik szénkefe és innentől kezdve meghalt az önindító.szétszedtük.összeraktuk és megen kiesett.aztán szétszedtem,kicsit megreszelgettem a keféket h be tudjam fogatni a helyére és azóta tökéletes.max 2x volt h a bendix nem húzta ki és csak pörgött magába de ez csak egy gombnyomásra.ja meg ki lett tisztítva mikor gedeon itt volt.
kár hogy az ő blokkja spanyol ...kipufogótól még nem fog jobban menni
:D tiéd vagy az enyám vagy kié? :D mert ha parilia akk nincs kérdés :D mind jó :D
Marco15!
Milyen az új vas?
RicaRS faja a mocid :D télleg 90 et visz ? :S úgy látszik az olaszok külsőre dolgoznak jobban :D de ihara van hogy vegyél rá normális kipuffot :D
Nem tudom mennyire vagy gyakorlott, vannak-e megfelelő szerszámaid. Vannak veszélyei a dolognak.

Tuji
attól hogy sportkipufogó csak annyi történik h később jön meg az ereje de akkor sokkal jobban.ha a gyárit heréled (egy 70es hengerhez legalább) akkor korábban jön meg az ereje és ha jól herélted akkor nem fogja szétpörögni magát.mint gedeoné
fúvókát nemártana, és ahhoz bekarburálni. sajnos az új rs-ek már anyira nem húznak minta régiek. egy sportkipuff rendszerben nem gondolkodtál? te kipud televan minden szarral sokat segítene rajta
Elöl 13 as fogas, hátul nem tudom :D hátul amúgy is cserélni kell mert letörtek a fogak róla.
Ja meg amúgy, elég gyenge a verda a többihez képest. Lassabban pörög föl, mint a többi. Karbival nem csináltak semmit tudtommal (csak alapjárat állítás, legalább is ennyit mondott a srác). Valami fúvókát nem kellett volna cserélni?
iigen ismerős ez garázs probléme. Spanis replika jóféle gratulálok hozzá. mien áttételed van hogy 90et megy?
Van még egy csomó, csak azon látszanak olyan dolgok amik nem tartoznak a nagy világ elé, köztük a nagy rend a garázsban.
rendben
Képek feldolgozása folyamatban. :c))
na azér tehetnél róla képeket. de nem erőltetem. tudod itt fórumon ilyen motor mániások vagyunk és kíváncsiak