Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi Az illano,robbanásveszélyes gázok és a hő kölcsönhatása az FIZIKA Amúgy a robbanáshoz túl dús a keverék (kevés az oxigén).....
Hátsó lánc kerék érdekelne inkább.
Egy egyszerű RS 50 :)
2008 November.
csáó. ha valakit érdekel nekem is akad komplett gyujtásom.
Hát akkor ez hülyeség, mert tudtam volna egy könyököt most olcsón bontott motorról. Azt fúrtam volna ki. Na mindegy akkor. :DDD

De a legutolsó kérdésemre még mindig nincs válasz:
De a kipufogó hőmérséklete is be kéne robbantsa a kipufogóban lévő benzint. Nem?

Figyelt valaki kémia órán? Hátha volt erről szó. :D
látom nincs fent képed. nemtudnál feltölteni a motorodról képeket ide? kíváncsi vagyok
igen igen igazad van
Dobálj petárdát menet közben a hátad mögé
ha ég vmi amikor leveszed a gyujtást az gondolom beis tud robbani..
de közelse a könyökbe kéne..viszalöki a gázt vagy kormot v vmit a hengerbe és azszerintem nem tenne jót a motornak
Bontva 25
tudodmikor veszel komplett gyújtást 25000ér. polini gyújáts 100000ft és tegyül hozzá hogy ezek a tuning cuccok jóval olcsóbbak mint a gyári
:D

De a kipufogó hőmérséklete is be kéne robbantsa a kipufogóban lévő benzint. Nem?
Nem 100 fokos a kipufogó fél óra után szerintem..
Á semmiség csk a komplett elektronikus gyujtás....kb 25e-ből megúszod
És én csak a felért adom. de lehet róla még beszélni ha kell valakinek mármint az áráról.

Éppen ezért mondom, hogy a gyújtásra nem ismertem rá. Eléggé eltér a megszakítóstól : DDD

Tehát elvileg működik? Hengeren át tud menni a benzin, bele a kipufogóba? :) Mert onnan asszem már egyenes a játék.
Motoron mit tud tönkre tenni?
láncszett már 12...
alapbais ha kihuzatod leveszed gyujtást lángol a kipu...legalábis ha nincs rajt végdob mer akk nemláccik de amugyis nekem ég folyamatosan meg szikrákat dobál..bár durrani baszik az tény
Az lehet de az csak egy lánc nem szett.
Nem kell megsértődni...Az őszinte válaszom az hogy hülyeség mert ha tullősz a célon tönkrevágod a mocit itt már nem az a megszakítós gyujtás van mint a simón...és ha nem megy tönkre a gyujtás akkor szétpukkanhat a kipud...A Jópofa az hogy ha megcsinálod és müködik akkor gratula de egy kérésem van....Ne a mi utcánkban durrogtass
nah léptem srácok hy XD
Jó, hagyjátok a francba. Tárgytalan. Kezdődik megint a leszarozás. Egyszerű felvetés volt.

Tárgytalan. További szép estét.
Őszinte választ vársz vagy jópofát?
Srácok.

Meg akarnám most valósítani azt amit már egy jó ideje szeretnék. :)
Kíváncsi volnék arra, hogy meglehet-e csinálni.

Szóval, kipufogó könyököt kifúrnám, hegesztenék a fúrásra egy mentet, amibe bele megy egy gyertya. Elosztanám a hengerre menő gyertya "madzagot" és mind2 gyertyára (henger és kipufogó) adná elvileg a szikrát.

Mi lenne ennek a lényege?
Amit én akarnék, hogyha, ráhúzom a szívatót, leveszem gyújtásról, akkor ugye tele szívja a hengert benzinnel, ami ugye le megy a kipufogóba. Elvileg. Lemegy? Ha lemegy, akkor itt berobbantaná azt a benzint, és valószínű durranna egy szép nagyot. Szóval, ez volna a célom.
Most az a gondom, hogy szerintem a kipufogó hőmérséklete is be kéne robbantsa. Nem?

Megvalósítható ez? 2008 -as évjárat, fojtás kivéve(de szerinte még van benne fojtás), és 90 -et megy.

Tudom, hogy ez nem vagány egy gyorsaságitól de akkor is tetszik a dolog. Simsonnál működött egy egyszerű gyújtás állítással, itt viszont nem tudom megoldani a gyújtás állítást, mert ehhez nem értek... :D

Remélem érthető.
Várom a válaszokat. :)
jah onnan meg dabasra :D
Csak azért kérdeztem mert a ha esetleg széthúzzátok a blokkot nem egyszerü összerakni a váltót....Én avval szívok...Bugyi?Akkor rajtatok keresztül lehet menni Sáriba?