Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt így nehéz megmondani azt látnom kéne ,hogy hol van.A motorral együt vetted a dobot?Nemlehet ,hogy már herélt?Az ablak miatt kérdem!
Úgy már ismernek! a műhelybe való belépést még meggondolom!
CSá! Figyi, a gyári kipuba hol a fojtás, azt mondtad nekem, hogy van 1 elől és egy hátul. A dobon van egy téglalap alakű varrat középen és ennyi (nem körbe van varva mint a többi kipun), akkor azt kellene kivágni? Rajzot v vmit tudnál mellékelni?
Ha ott akarsz ismert lenni akkor menj végig egykeréken a városban egy párszor
én jövőre váltok hátul fogaskereket láncot nem lesz drága mi?
Tehát fémszálas müanyag....kell az átmérő és a hossz....rendelek neked és elviszem már ha beléphetek a mühelyedbe
Raktam már fel hírdetést ami ingyenes volt 1-2 jöttek is de ez kevés első sorban itt Győrben kell ismerté tennem magam.
Mondom műanyag!az átmérő : passz a hossz : a fa..tudja! Olyan kéne mint a kocsikon ami a légszűrőhöz vezet.
A legjobb felület az internet.....Marketing!Ez minden üzlet alapja
Átmérő?Fém vs Müanyag?Hossz?
Fear már megcsinálta el is küldte e-mailban de nemtudok vele mit kezdeni!ollan letépősset csinált!
Nem vagyok féltékeny te ribanc Esetleg tudok segíteni...van gépem....értek a szórólapszerkesztéshez....
Majd az én aír boxomat sasold meg ha késsz a gép!Márcsak 1 műanyag gégecső kéne!
A felömlőket én is kitágítottam és fel is políroztam
Ne féltékenykedj!Neked is szólok meg van a műhely = kicsi csak 2 motoros ,de kezdetnek megfelel!Még szoró lapokat kéne megcsinálnom oszt mehet!Csak 2 baj van 1 nincs nyomtatóm 2 pancser vagyok a szöveg szerkesztéshez!
Top-performance racing aír-box....ez a böcsületes neve
Ja és különben is fettem finom csiszolót meg szereztem egy dremmel gépet puha polír fejjel!Ugy hogy nem kézzel kapargatom olyan kicsi hogy még a felömlőkbe is belefér!
néztem a nete tök jó polini légszűrők vannak :Da tiéd az mien?
Ja van annak aki nem issza el.....de ez most csak fearnak szólt?
Már megvan véve minden!Csak idő nincs!
Nem beszólni doki inkább gyüjtsd a lóvét,és te suvickold a felömlőket,és a forgattyús-házat
Fear megvan a mű hely ma költöztem át és jövő héten rendezem be!
Sok...értelmetlennek tartom,annyi pénzért veszel egy dellt és egy jó légszürőt...még marad benyára is
Azért ne csöpögj el! Suvickold a robogót mert nemsokára veszem meg!
pollini karbi kb mennyi péz?