Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg malossi fékbetétet meg malossi kipufogót.malossi lábtartóval és akkor megy 220-at.szerintem a Ducati is bőven megteszi
hall ezen a részen az a kiscső amit mondtam azt csatlakoztattad a másik csőhöz nah akk ha megcsinálnám ln is ezt akkor megoldódna a helyzetem?
és menyiért lenne az az eldó? mien állapotba van? kép van róla? üdv: Dani
Csá!

Kösz, de Rs-t szeretnék venni.. Most a speed jön be!
Sziasztok! Aprilia RS 50-et vennék olyan 200ezer Ft értékben! Akinek van eladó az dobjon egy emailt: zhmember@gmail.com vagy 06-30-289-4831 es számon elértek!
hy jó kis supermoto-d van minek adod el?
Csáó!

Elcserélném a képen látható, kitűnő állapotú Gilera Gsm 50 típusu motoromat, egy szép állapotú Aprilia Rs 50-re! MSN: matebesze@citromail.hu ! Minden kérdésre szívesen válaszolok!
sziasztok yamaha dt 80as motorom cserélném aprilia rs-re csak azért cserélem el mert a speed jobban fekszik nekem msn cimem ricsike0417@hotmail.com
Tegnap megvolt a fékbetétcsere, ha minden igaz ma lesz váltóolajcsere és akkor pöpi a gép Már csak gumi kéne normális
Sziasztok

Ha valakinek keves megy a mocija, tegyen bele malossi elektronikát, plusz malossi gyujtótrafót. Véletlenül tudok eladót
ok köce hy jó melót:D
Na abba megy bele ,de kell lenie 1 viszajövőnek is ami a vizkörbe megy.majd ezt is kikeressük ,de ez = másodlagos a moci jólműködik enélkül is elöbb a hüttésed legyen rendben.Most mennem kell!
ok hy
ok várj a karbin van két kis cső ami kifele jön küldök 1 képet hátha láccik
Most megyek melózni.Holnap reggel leszek!Szeva
Az attol függ milyen karbid van ha füthető (amit nemhiszek) akkor arra megy ha nem akkor vissza vizkörbe!Úgy ahogy az én képeimen.Nem nézted meg őket?Egyébként az sem baj ha úgymarad az nemérdekes anyira.
ok megnézem majd ha hazajön apa vagy hétvégén de mégis az a kiscső mire való?
Na ezzel a kicsi csővel egyenlőre ne foglalkozz!Azt csináld meg amit írtam nézd meg a termosztát ki nyit -e!
erre gondoltam
oksa vár nyomok 1 képet
Ha tudnál képet nyomni a hűtésedről úgy ahogy én akkor jobban tudok segíteni!Egyébként szerintem a termosztátod nem nyit ki.esetleg a vízpumpa szart be.Vedd le a hengerfejről azt a csövet amit most felraktál.(termosztáttól megy a hűtő tetejéhez).Öncsél vizet a kupakon keresztöl a rendszerbe ha a hengerfelynél elkezd kifolyni a víz (a cső helyén!)Akkor nincs termosztát az nemlehet gond.Ha viszont nem akkorvan.Ha van indizsd el a gépet és járazsd figyeld a vizhőfokot.KB. a fehér közepénél kell nyison a termosztát.Ha így is felmelegszik és nemjön a hengerfely tetejénél ki a víz (a nagy cső helyén)Akkor nem jó a termosztát és kikell herélni ,vagy cserélni!A kicsi csővel = ne foglalkozz!
Arra vékony csőre gondolsz ami a képen van?
hy szal mostmár van csövem ami megya hűtőbe meg is csináltam de a víz ugyanúgy forr! namost a termoszát cső mellet ami megy a hűtőba az mellet van 1 vékony cső ami le van dugaszolva vagy is nem megy sehova annak mi a lényegee?
Az egy visszafolyó cső!Az azért van ha elvan zárva a termosztát akkor se tudd megfőzni a motort illetve hogy folytonos legyen a vízpumpánál az áramlás!Ez azért jó mert ha csukva a termosz akkor ügye zárva a víznek a kiút így megáll és a vízpumpa csak keveri maga körül a vizet és így könnyeben szimeringes lesz.Na ez a cső ezt akadályozza meg.
gedeon megmondod h az micsoda rajt? (ami az idézetben van kép)