Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh, bocsi, amiért elírtam. Nekem DR 80-as, 19-es Dellorto (olyan 80 as fúvóka), gyári kipu és áttét. 110-et megy tüzön-vízen, gyorsul mint állat, 80at visz utazóba. Ha tépem is a száját, nem zabál 4 lityinél többet. Már ha egy extremásra hallgatsz...
Bella Gergő, azért bela mert mindenhova ezt használom! amikor régen csináltam a email címem a bella foglaltvolt tehát bela a lényeg az hogy jo jo persze csak zavar hogy valakinek többet megy
Béla Gergő: Szerintem van egy tök jó géped, ráadásul megy 110 Km/h-t. Most kicsit kihegyezed, jobban megy, meg többet eszik, jobban kopik stb... Ha jobban megcsinálod, úgy is tépni kell a száját, hogy lassan felkússzon a mutatód, mondjuk 120ig. Most ezért a 10 Km/h-ért? Jójó, Gedeon azt modta, az övé sem eszik jó öt liternél többet... Na de azt is akkor, ha kímélve jár vele. Most azért, hogy elmondhasd, hogy "ennyit megy a mocim" ... nem éri meg. Sokszor végig rágtam már ezt én is, és nem akarok senki ellen beszélni hidd el. Akinek ez kevés, vegyen nagy motort (ha teheti). Lényeg a lényeg.. frankó az az RS.
Szerintem TOP-ot vegyél az a legjobb ár/teljesítmény arányú nekem 75ccm AM Racing volt!

Jah és töltöttem fel képket az adatlapomra akit érdekelne a motor!
Szevasztok! Szerintetek RMS (18.000ft) vagy DR (31.000ft) hengerszettet vegyek a motoromra?
tudod hányembernek nagyon sürgős? a forumon egyből van 5 köztük én is
Hello!
NAGYON SÜRGŐSEN eladó az adatlapomon látható motor.
A hirdetéseim között is megtaláljátok!
jókérdés. keresgélj youtubeon tuningolt újszériás rseket, hátha..
minden klappol... nemtudom mi a fasz lehet mennyit kéne ezeknek vinniük?!?!
hát én nemtudom. nemlehet h a gyújtással van vmi bibi, vagy rosszul lett vmi összedobva rajta?
ez mind szép és jo de ahoz képest hogy az enyém meg full tuning.... sehogy se megy (mármint az enyém) 2es 50 3as 65 6os 110... 70cc giannelli kipuff 110fuvoka direktszűrő 19karbi elől 15 hátul gáyri. lehet hogy előre 14es kéne? mert most 10 nél megáll 6.ban
http://www.youtube.com/watch?v...
ezt még úgy egy hónapja készítettem, de akkoris ugyanígy ált a gép
mennyit megy?
na ittvagyok, csak gurultam egyet:) szal: a gépemben most van 3500km, a blokk bontatlan, gyári. a karbim a gyári 17.5-es dellorto, gyárilag 68as főfúvókával. multkor tettem bele egy 90eset, bekarburáltuk, de nemment sokkal jobban, viszont sokkal többet evett, ezért visszadobtam bele a 68asat. a folytások kilettek szedve belőle 700kmnél, az elsődobhoz mi itthon nem nyúltunk, viszont készítettünk egy teljesen új hátsódobot rá. a hátsólánckerék gyári, az első 11eset pedig 13asra cseréltem. remélem minden kérdésedre választ adtam
sziasztok!
98as rs-hez keresek pár alkatrészt, de elsősorban teleszkóp érdekelne. tudtok adni vmi motorbontó elérhetőséget, és hogy mennyibe lenne ez nekem?
köszi
ok 9 körül.csövi
Nekem most mennem kell holnap gyere.
Ja ez jó nekem is hasonló van bár ez nemtudom hány felömlős.
agip speed 2t 2200Ft
agip racing 2t 2800ft

tel:06306294424
msn:bencenokia@hotmail.com
e
mail:bencex15@freemail.hu
te figyu.néztem hengerszettet ha tönkremenne az enyém.ez szted jó lenne?hengerszett
Nem kárositja.Az ásványinál főleg az a különbség ,hogy jobban kormol az égés valamejest tökéletlen ,de nem igazán észrevehető.
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ma vettem olajat a motorba, de nem volt fullszintetikus Repsol, amit szoktam belerakni. Ezért Castrol Actevo 2T-t vettem. A hátoldalán olvastam, hogy "Magasfokon finomított ásványi kenőanyagokból és adalékokból" áll. Az lenne a kérdés, hogy károsítja-e a motort az ásványi olaj? Előre is köszi a választ, hello!
9 körül jöhetsz.
okkké.indexet összerakom ma uh viszem vissza a tiédet.köszi h kölcsönadtad.vasárnapra meg még valami időpontot beszélünk majd.lehet délelőtt kéne.
A robi kapával gyorsulni akarsz?Én a Babettát komolyan gondoltam egy szép fényezés,egy jó blokk és lehet vele őrültködni...vagy bármi mást...