Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor dettogondolom. csak te nyg dög után ülsz vissza énmeg mégcsak nézegettem eddig nagyobbanak...
Nem tud valaki olyan gyereket akinek kéne Gilera Dna?:D (fekete neon zöld a színe)
Tényleg?Én 36 vagyok és sok nagy dög után ültem vissza...
Már mind1 úgyis lényegtelen
mer t19 éves leszek és szeretnék már nem 50essel járni..
Az enyém 94-es és hibátlan nincs olajfolyás jók a telók a blokk minden fasza....De sajna nem eladó,ahoz túlságosan jó
Mért akarod ennyire eladni?
micsoda?
Tom mit élsz át:D de nincs pénzem én is el akarnám paszolni a gépemet
Lényeg a lényeg hogy: ------ Aprilia
az garanciális és fél éves és 800km es a tuning óta
Én úgy tom hogy a tzr meg az rs50be úgyan olyan blokk van nem akarok hitelre motort venni nincs is pénzem:D
Tényleg ha már itt tartunk h TZR vs Rs ! Van benne vmi hogy a blokk majdnem ugyan az? Mire hasonlít a TZR blokkja? Am 3-4-5-6 vagy az új Piaggio blokkra? Nemtudom hogy ez hogy pattant ki a fejemből....
Én egyenlőre elvagyok a kis Am6 ommal
Fasza kis gép azt meg kell hagyni de nem igazán vennék tuningosat..:S aminek hozzá van nyúlva a motorjához
5ért elviheted kp ban
Na erről ennyit az sok:D anyi pénzem sose lesz örülök ha 400.000-at össze gyűjtök de azért köszi:D
70es airsal alu 19 dellorto karbi giannelli kipuff hebo direkt áttétváltás
képet tudsz feltölteni és mennyi?
kérlek használd az erre válasz gombot. 600irányár de ha kp akkor alkudhatunk! uj ára 1045000
igen.
2008-as újabb változatú rs 50?
Egy gond van még most árulom én is a Gilera Dna-ámat és utána akarom megvenni mennyi különben?
hitel is megoldható a soporoni aprilia szalonon keresztül
nekem van egy rs 50 em ami biztos jobb mint akármelyik tzr. 2008as full tuning eladó az uj ár feléért.! ha érdekel irj itt