Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a tiédet sokkal nehezebb lesz eladni mert annyi pénzből már 400ast sőt 600ast is lehet már venni
az enyémbe Yuasa van.gedeon nekem mutatott 1 üzletet ahol ilyen 2-3e Ft-ér van akksi.és mondta h a zselés meg 5 körül van
szerintem simán szétmehet és akkor mindent ami odabent van.sztem gallyrateheti akár a blokkot is ha jó helyre kerül.inkább cseréld ki.4500 szimeringgel együtt.nem véletlenül mondta h tegyem le a mocit.bár ma így is mentem vele egyet de
aztán hétvége szerelés utána bejáratás dugó keresés bejáratás és már túrázhatok is
akkor meg mit aggódsz? (kivételezés aztán akkor?nekünk meg olcsóbb az áram )
akkor sem.ezek ilyenek.sztem még sportkuplunggal se változna a helyzet.nekem például 1esbe álló helyzetbe még néha rángat is (mondjuk nincs beállítva de az más kérdés )
bocs elején cáfoltam magam 50 est is lehet csak nincs olyan ember :D
50est nem lehet, de már 51est lehet és azzal lehet személyt is szállítani.

ezt értsd úgy hogy felfúratod nagyobbra [ nem javítás hanem tuning miatt ] akkor rakhatsz rá rendszámot mert már nem segédmotor. vagy ha veszel rá 70es hengert akkor is. az a1 0-125 ccm között mozog szóval 1 70 es motort vizsgázva vezetheted és személyt is szállíthatsz vele. de amúgy le lehet vizsgáztatni 50est is csak ki olyan hülye hogy aztán meg fizessen teljesítményadót meg forgalomba helyezést.
érdeklődnék h a hengerfejről mi az a 2 cső ami a karburátorra megy?
(2 kis vékony cső egymás felett)
már nem azért bocs a beleszólásért, de cáfolom...én ugy tudom, hogy le lehet vizsgáztatni 50est, és lehet vele személyt szállítani. (Énis feleslegesnek tartom, meg rajtam kivül sztem még nagyon sokan is:D , de le lehet vizsgáztatni
ki mien aksit használ? akarok venni valami normálisat de nemtudom mien lehetne. Banner volt aszem az enyémbe fél év gari volt rá. 7.honapban szétment. basza meg 8000ftvolt. na lényeg ami lényeg tudna valaki ajánlani valamit?
nem azt kérdeztem h letettek e rola vagy sem...énis olvastam h meggondolták magukat de kitudja mithoz a jövö....
igen, ezer éve megbeszéltük hogy nincs és már 5*re kérdezi meg tőlünk ujra..
ha jól tudom akkor már lettettek arról h a kétkerekű 50 ccm-es mocikon legyen rendszám de asszem h ezt már régebben beszéltük és akkor valaki mutatott egy linket is
ha kiálnak elém akor megkell állni az tény de faterom rendőrfönök kolégái meg ismernek meg a motorom is, és nem szokásuk megálítgatni....mostmondhatod h kivételezés de éncsak örülök neki
na igymár sztem érted h mértis min1 nekem h milyen rendszám csak legalább lenne mert igy rendszám nélkül azért szoktak szolni 2 személyért.
igen mert egy rs 50 olyan kurvajo hoyg nem kell megállni és a rendszámot sem látja. na akkor én itt be is fejeztem mert hülyeségre nemvagyok hajlando válaszolni.
tudom csak nem érdekel
segédmotorra elvileg kell rendszám nemsokára..namost aztnem tom h az a rendszám ugyanaz-e mint ami van a többi motoron.meg hogy az a kötelező rendszámoztatás is ugyanabban az árban van-e

nekem elég az ha a rendőr látja a rendszámot meg a sisakot..környéken nemigen álítanak meg engem meg max nem állok meg
50es motort nem lehet vizsgáztatni és nem lehet 50essel szállitani. te hány éves vagy hogy ilyeneket nemtudsz? az meg a másik hogy hogy lett jogsid ha ilyeneket nemtudsz?
enyémre van vevő nemgond...csak most kicsit leamortiáltam...törött oldalidom..szal kéne festés...meg csapágyazás,dugoszett
és ha csak simán rendszámoztatom 50 smként akk van vmi külömbség a 125 rendszámátol? v ugyanannyi az ára is?
én negyed éve probálomeladni az enyémet, sőt kocsira és nagy motorra is cserélném... de senki nem jelentkezik csak pár nyomoronc hogy mennyit megy meg mennyit eszik
nemtom haverjaimmal csomoszor motoroztunk ugy sose volt gond belőle:D
70ezer..hmm olcso akor inkább eladom ezt hozárakok 70et és ott a '25ös ára :S:D
nem e!? oszttársamat megbaszta 80ra... motoroztunk és ő hozottvkit és megálllitották... 125ös jogsit kell rakni. bemész köztlekedés felügyelete és megmondod hogy le akarod vizsgáztatni. 70ezer foritnab kerül cakumpakk
jogsi megvan, 2évet ugyse nézi rendőr

"le kéne vizsgáztatni minimum 125 nek" ezt gondolom ugyérted h minimláis jogsi határ...

forgalombahelyezés zöldkártya meg minden ami 25öshöz kell..naigen de az érdekel pontosan mi kell és hogy tudom megszerezni
le kéne vizsgáztatni minimum 125 nek, hogy alkalmas e 2 személyre és 25ös jogsi kéne+ biztositás forgalombahelyezés zöldkártya meg minden ami 25öshöz kell és 2 év utáén szálithatsz miután leraktad a 25öst. ennyi és ugye kapsz rendszámot
valaki tud rola valamit hogy mi is kéne ahoz h én 50es rs-emmel 2 személlyel mehessek? meg meniybe lenne a mulatság