Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a fogyasztásadtol függ a keverési arányod 40-50-es keverék.Legalábbis a hivatalos beállitási arány ar rs nél 44-48 az arány az-az 4.4liter benzinhez 1dl olaj a 1:40-ez az 4liter benzinhez 1dl olaj.A bejáratáskor ajánlott a 30-as keverék!Tehát ha 5litert eszik a géped 100-on akkor kb 1.1-1.2 dl olaj fogy 100km.
na megyek dolgozni egyet.
úgy egyébként milyen sűrűn kell elvileg tölteni olajat bele?
Hát sajna az elemek szarok ,de a City bike oldalán fentvan és Agip CITY synthetic technology és 2100FT az ára én is most vettem.Ez kifejezetten nagyteljesitmányü szintetikus 2t olaj direkt és különkeveréshez.Az ha esetleg ottszerepel ,hogy robogókhoz azzal ne foglalkozz mert a mi motorunk is hivatalossan robogó az hogy a köznyelvbe ez a klasszikus formát jelenti az egy dolog a babatta is robogó .Ennek az olajnak elég jó az égése és a viszkozitása is én használtammár 6000ft repsol versenyolajat ,hogy ilyen jó az égés meg olyanjó a kenés hát én baromian neméreztem különbséget.Ennek viszont az ára is elfogatható és eddig panaszom még nemvolt róla.Az Audiban a TT gyártósoron vagyok.
jaja ott.én meg a Romantika étterem (szakács segéd ) de csak 3 napot mert ez alkalmi meló 18-24ig.Audiba mit csinálsz?
Mingyár kiszaladok és megnézem a rendes nevét és ha jó még az elem a gépben képet is küldök rola.
Ahol van a nagypósta a városháza mögött?Nekem jó!Akkor reggel 9:00 szombat.Egyébként hol melózol?Én Audi
ja semmi a Tec az robeszhoz való.
az Agip City és City Tec között mi lehet a különbség azon kívül h 400Ft?
ööö...tekintve h nyáron lesz 1 éve h Győrben lakok...hmm .Baross híd alatt ahol van a parkoló?pont a híd alatt
Szombat reggel 9?Nekem oké.Hol?
hát sztem annyira nem könnyű.laza 3 milla körül van a K9es modell .én 9 óra körülre gondoltam akkor még suliba van az asszony.már így is meg van sértődve
kösz.lehet vennem kéne mert ha oldalra döntöm a motort (teljesen) akkor már jelez h nincs olaj.hát ha nem délután dolgoznék akkor írogatnák én is.egész délelőtt meg halálra unom magam.kéne vmi rendes meló
na ja azok a leömlők sajnos most csak 1 csőbe vezetnek bele mert megszorítások vannak és ezért megy csak 120at .egyébként menne az 340-et is.
A kipuff kicsit folyt ,de majd megoldjuk!
Kedves fórumozók látjátok ott lentebb azt a képet?Amit dhfear küldött.Na az az enyém!Nézzétek meg közelebbröl a blokkot!Kicsit megbütyköltük!
Most téztem közelebbröl a képet.Honantudtad,hogy ekkora a 80-as henger? Na látod ehez a blokhoz keresek utánégetőt!
Én az AGGip cityt használom van olyan jó mint a verseny olaj ,de közel egy 1000-el olcsóbb.A City 2200ft/L.Ja kisköcsög ha nem éjjel fórumoznál hanem délután akkor több oldal lenne! Én akartam többet fórumozni ,de elküldtek asszonyra!
Ja szombaton nekem jó bármikor.Majd írd meg neked mikor jó!Egyébként ez a színü oldalidom tetszik Ezt a szint könnyű megfujni!
ja azóta nem is kell L'oreal-al kenegetni a motorokat
ha tudsz várni addig amíg elmegyek Aprilia kereskedésbe és megkérdezem akk szólok.talán pénteken megyek.
na kis köcsögök ennyi volt csak a mai termés?
már azt hittem h legalább 5 oldalt vissza kell olvasnom és lesz mire elaludni.
'gedeon82' ráérsz szombat délelőtt?el kéne gurulni valamerre.
baszki ez a szar úgy nyeli az olajat meg a benzint mint hajléktalan a koccintóst
milyen olajat ajánlanátok bele?
ja itt az átlátszó színű oldalidomos kép:
A franctugy én találkoztam már vele de lehet ,hogy átépitett volt.Az igazi ránc felvarrás 98-ban volt azt tudom.
Már az is megvolt de ígysem jobb!
amúgy a 97-es Rs-be am6-os blokk van?mer sztem abba régebbi