Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán majd nyitunk 1 közös boltot ahol gedeon82 a professzionális motorkerékpárszerelőszakértőezermester meg dhfear a designer
Ja a 24 a fenekén az mi?
A színekben nemvolt különösebb elkébzelésem csak a piros volt biztos.A ködölés a kétszint összeködölni a találkozásnál ,hogy ne leyen határozott vonal (határ) a kettő között tetszik az ötleted !Lehet látni fogod győrben rajta lessz dhfear dezing!
Várom a te változatodat is!
mi az a ködölés?
milyen színeket terveztél amúgy motorra?v milyeneket szeretsz?
Apám feladtad a leckét ,de nagyon jó lehet megpróbálom megfujni bár ködölés lehet nembegy a pisztilyommal!
CS3.a gimpet most fogom majd kipróbálgatni kb 3 napja tettem fel de még nem indítottam el.a felnicsík jó lett.ha olyan 'color' osra meg tudtam volna csinálni a többit is akkor sokkal szebb lenne csak úgy szürke lett
ez cs v paint? enyém se lesz jobb én gimp el csinálom
én kész vok.buzizott a Cs3 és nem akartam most vele szenvedni uh ne tessék nevetni rajta
alakul
Várom!
mindjárt rajzolok én olyat h bepisálsz:D
Már mint a festésre gondolok.
Köszi a tippet arivagy!
Dehogynem ujra tekercselteted a töltö tekercset!De szerintem ha ilyen led és satöbbit szeretnél az aksirol simán elmegy csak egy zselés erősebb akksi kell a töltés bírni fogja.Normál esetben az akurol csak az indittás megy az indeksz és a müszerfalrol néhány apróság azmeg semmi.Sz.tem tegyél bele egy 6 Ahm-es zselés aksit 5000ft körül van és az elbírja.
hogylehetne. vegyél kersz-t a motorba azt éesz fölös áram
ha vársz 5 percet előveszem a CS3-as tudásom
na az van h be akarok kötni 1-2 plusz cuccot a mociba csak akkor ugye leterhelem a systemet.azt akarom tudni h nem lehet-é utána állítani a dolgoknak h több áramot töltsön vissza az aksiba.érted?
http://www.minimodelbikes.co.u...$File/honda-rc211v-marc
o-melandri-motogp-2006-diecast-model-motorbike-minichamp
s-122061033-p.jpg
mert nincs meló ebben a tetves országban.most azon imádkozom h németbe kikerüljek
Várom az ötleteket ,hogy milyen legyen mert festés elött áll.Ami most rajtavan az a szoró gitt utáni alapozó festékkel keverve mert az alap szin piros lessz!
Nagyon sokkal!
csáó.velem telóztál 10perce. Vegyél fel msn-re.:forever374178@freemail.hu.azt itt megbeszéljül csáó
de a bandit is sor 4 nem? és azt is írtad lehetőségként
kösz szépen.