Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemaztmondtam h csúnya.. de ha választani kéne akkoris maradnék az enyémnél.
Ja a csavarok kicsit kopottak. Mindig álmodok valamit amivel talán jobblehet aztán vagy bejön vagy nem. A másik nemtudom de majd uttánna nézek
Mindenki Dunántúlon lakik? Errefele is jöhetnétek :D
tól szögletes én azt szeretem. teljesitmény gyalázatos. enyémre ráment 150 és most megy 110körül. és kerékre áll egyesben ha kiengedem a kuplungot. full tuning. de mindegy szal igen. nem a legjobb de én szeretem és tetszik.
persze mentél te is kanyargászni mi?vadista szandálok
túl szögletes. meg az a derbi blokk. meg az a teljesítmény. nemtudom... nemjönbe.
kaposvár. akkor inkább guruljunk le balcsira
mert nem lehet látni kinek válaszolsz?
ennyire szeretsz bütykölni v ennyire nem v megelégedve?
szegény idomborító csavarok ..minden nap baszogatják őket.OFF:nem tudod véletlenül hol van műszaki elektromosságis bolt a SAL on kívül?Ledek meg ilyen fasságok kellenének
Nekemsem szerintem túl szögletes.
Mert az neked miért fáj ha nemhasználom? nemlátom értelmét
50km.
Malyd egyszer leugrok voltam én már vele kaposváron is az igaz eldobtam a derekam de lementem.
mért nem? és könyörgöm használd a rohadt válasz erre-t
Dani mitbeszélsz? Nemis vagy messze.... Szombathely - Püspökladány : 395.412 km
nemcsipázom az újkasznis RS eket (50ccm-be).. '25 be viszont nagyontetszik :) Volt már lehetőségem kipróbálni egyet. tetszett
biztos nagyot léphet baszus kár hogy olyan mesze van tőlem mindenki:S
Nem igazán érzem.Úgyvagyok vele hogy végre nemmenne sokkal többet de így viszont tudom szivatni a sok 4 keréken prütyögőt a városban főleg a bütykösset!
hátul meg 52 a gáyri az ujakon
a-a az enyémen is 11es volt gyárilag úgytudom
Így van a régebbieken 12-13 -as
Hát igen. a Yamaha is elkövette ezt a hibát a TZR en csak ők hátulra raktak baszottnagy lánckereket..
gondolom a hátsó 48 az enyém is olyan. az a gyári méret. viszont nemlehet hogy egy kicsit rövid lesz az még neki? nem akarok okoskodni:) de télleg.
Dehogynem!Majd gurulunk egy jót és visszateszem a 19-es dell karbit.Úgy is mindennap bütykölöm.A szomszéd mindig megkérdi már megint rossz?Én meg ,nem csak nem elég jó!
az ujakon 11