Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10 ezer ft a gyujtás. Am5 az a neve de ahogy látom már a hozzáértők elmondták mit jelöl az am azt nem tudtam
megtetszettek az újabbak amugy csak ennyi.
am az anyi hogy minarelli blokk--olasz gyártymány. ami a tiedbe van az derbi azaz spanyol. véglis tökre mind1 hogy hol készül csak anyi hogy mindeképp megkell nézni hogy mit veszel a motorodra
mert az mért jobb?
http://www.kepesmotor.hu/april...
eladó az rsem vagy cserélném gömbölyű rsre.
és mi ez az am?
neked derbi blokkod van
neke m milyen blokkom van? '08. és menyi?
hello. egyben 30.000ft.
am5-ös blokkról való a gyujtás.Nem tudom hogy am6-ra jó-e? A traf meg az önindító tuttommal igen.
nekem lenne am6 blokkom. DR henger van rajta 49mm-es dugóval. vas henger.az hogy működik felfúrod és valamivel nagyobb dugó?
Mennyiért adnád egyben a cuccokat?
Helló én már kb 7 éve foglalkozok ezzel a tipussal évente 20-25 minarelli rs am rv blokkot újjitok fel.Van hozzá készleten minden meg persze megfelelö célszerszámok a javitáshoz.A blokk szét és összeszerelés 15000 ft.A többi pedig anyagköltség.Minöségi csapágyak 3000 ft darabja szimeringek 800ft darabja.Dugattyú alap 50.-es 8000ft tuning 70-es 80-as 15000ft körül mozog.Henger fúrás 3000ft ha vas hengered van.De ha nikasilos vagyis alu henger akkor abba csak új dugó kell.De ha szét van szedve érdemes a főtengelyt is felújjitani ami kb 10000ft durván egy felújjitás 30000-40000ft körül ki lehet hozni.
és mégis bazz komlett gyújtás-elektronikát néztem énis rs-be malossi-t. de azzal meg azlesz a gáz hogy szerintem nincs rajta se lámpa se önindító
mindenbe vanállitva
viszont az előgyújtást átállították? 70es airsal hengerhez az egészet át kellett hangolni a derbin is azt tudom . és a tiedbe is ugyan az a blokk ugyan az a henger szal nem itt lehet a probléma?
minden tökéletes... minden uj! henger gyertya minden és aprilia állitotta be (mielőtt jön a fikázás, haverjaim)
az igen gyertyát néztétek már?
veszekegy ilyet aztán mindenki bekaphatja
érted, nagyonjo legalább irná ide, nekem szar a gyujtásom'08 leállitom és hetente egyszer tuti megcsinálja h csak" 3 percöninditozás után " indul be
van egy olyan érzésem hogy AM6os blokkhoz
mikorihoz?
hello mindenkinek. Aprilia rs 50-hez gyujtás,trafó,önindító,órák eladók.ha valakit érdekel írjon.Üdv mindenkinek
Srácok valaki nem tud valami jó motor szerelöt?
Aki tényleg érti a dolgát nagyon jol és viszonylag nem is dolgozik drágán?
Ien általános dolgokat kéne csinálni dugó, gyűrű, csapágyak, szimering csere.:S
jövő héten lesz öszerakva a motorom sportlégszűrővel. Reméllem jó lesz