Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki nekem tudna segíteni abban hogy a felnimre max mien széles gumit rakhatok? 3,00 x 17’’ a felni mérte
Félreértés elkerülése végett, nem azt írtam hogy dettó ugyanaz, én arra értettem, hogy kategóriájában, teljesítményben ugyanaz...
Az Mhr Replica, amiről szó volt, az pedig nemugyanaz mint az Mhr...
De a lényeg h ügyes a gyerek. :D Am láttam már róla több vidit is. Nekem a GPRes vidije tetszett a legjobban.
mivel fel van gyorsítva:D
igen ez replica az igazi mhr kistesója, csakhogy ez a 2 kipuff méretre akkor se ugyanaz, az egy dolog hogy ránézésre hasonlit, hűha. képböl is látszik a leömlő rész egyiknél hosszabb, átmérőket meg nyílván nem állapítod meg 2 képből.

a giannelli-arrow, ez egy cég.
Ez az Mhr Gp
ennek az ára pedig 90-100e Ft...
csakhogy ez mhr replica! az pedig nemugyanaz mint az Mhr GP!
Hát akk téll az áttétel. Hosszabbra cseréld és jó lesz .
gondolkodj ha kipörög 12-t fullgázon és kb 3asban ráhuzok akkor is kerékreálll akkor semmivel semmi gond. és amugy is szerelő csinálja nem én szoval semmi baja nem lehet. sőt. annyi a gond sztem h áttétel
Hát sztem megkéne nézni h nincs e vmi bibi a hengerrel vagy egy kis karbi hangolás, gyújtás ellenőrzés. Meg egy olyan áttétel amiet én vettem. 14/52. Ez elég lesz sztem. Jah meg a kipufogód cseréld le,mert amiatt is lehet. :D Vegyél egy normális rezót.
ettől az infotol én nemfogok gyorsabban menni pedig jolenne. esetleg vmi ötlet hogy mi a kurvaéletet csináljak vele?
Am a 25ös RSeken gyárilag 28as karbi van. Aki tuningolja az rak rá 34est is akár.
Nekem Atta mondta h ehez a hengerhez pont a 24es karbi passzol. És nem lesz sok neki.
24 be belefullad. nelegyél hülye 25ös rseken van akkora. mindegy nemtudom mi a fene van 1-t pörög 70essportdob13elől hátul gyáriszámu JT láncszett normál karbi MINDEN és nem megy
Majd ha összelesz rakva dobok fel onboardot. Jah meg ha már bejárattam a hengert. :D
Hát én nem tom h a tieddel mi van... xD Az enyém 12ezres fordulaton megy 102t. (Eddig tom mennyit pörög.) Pedig 50es... De am most várom a hengerem. 70es Metrakit és egy 24es karbit hozzá.
és milyen igy mennyi vég?
nekem baszki giannelli dog 19es karbi 110?es fuvokával 70es aluval 90-95 max és szuétpörgi a faszát is
vagy hengert nem cserélsz?
De az övé nem 70es... Én 70eshez most vettem 14/52es áttételt.
NEM ELÉG! én is most veszek 70eshez14est! 13assal mentem 300km-t pörög igy is mint a picsa. 14es kell!
Elég egy 13as előre sztem. A 14 az sok neki.
Én is Malossit akartam venni. De nekem azt mondta a srác amikor megrendeltem h gyakorlatban nem megy rá a gyári hengerre... :S Szal én Gianellit vettem.
figy ilyen lesz nagyobb fúvóka a a karbiba sport kipuf szűrő meg 14es lánckerék előlre
jah csak valami komoly henger is kéne hozzá.