Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az mhr állítólag jobb nem igaz atta?
már miért lenne ugyanaz egy mhr cső, mint egy mezei giannelli?
kössz srácok bence megadhatnd az msned :D vagy vegyél fel te nekem úgy is jó és te is atta bár te tom ki vagy csukynak vmi haverja
jó lesz rá!
Egyébként ugyanaz mint a Gianelli...
így könnyű már megsúgtam:D:D
persze, ugyanaz a gpr.
jaja
akkor felfogatásképpen is és midnehogy jó igaz?
egyik legjobb
császtok kellene segítség 08as rs malossi renszer itt 1 link írjátok már meg h jó-e rá kössz
http://shop.unas.hu/shop_artde...
Aprilia rs 50 2008 10 hónapban lett forgalomba helyezve.Azóta 73 km.-t ment.Teljesen új még benne a gyári folytás.Olaszországi származási papirokkal eladó.
Aprilia rs 50 Gyorsasági sportmotorok 98.-as évj.-tól 2008.-as évj.-ig.Megkimélten kevés km.-rel.Szezonra Felkészitett állapotban Új akkuval jó gumikkal stb.Szezon elŐtti árakon eladók.Ár:245 e ft.-tól 550 e ft.-ig.Tel.:06 70 459-6036 Debrecen.
Hy! Bella Gergő, azt üzenik a szervízből, hogy battyogj be a szervízkönyveddel+a motoroddal, gariban. Megvan az alkatrész.
de köszi
átmek egühöz és rendelek. sopron.. nem ezzel van a gond
hanem hogy olcsobban
nagyvas.hu, csak annyi h derbihez kell keresni.
mert most 13as van de kevés mert pörög ezzel is. de ujat ne használtat
nincs eladó 14es lánckereketek előre? kizárola 2007-8as motorrol. a régebbieknek más a felfogatás!
el vagy tévedve. rs 50nek nincs forgalmija.

de a forgalmikba a kw van feltüntetve.
Sziasztok!
A motorok forgalmijában szerepel a kw értéke? Vagy csak a le?
alika inkább ird át iwiwen először a születési nevet: 1993
Egy motor az évek során sokat változhat, más blokk kerül bele, más karbi etc, erre gondoltam.
császtok 2008-as aprilia rs 50re kellene nekem idom oylan szinü mint az enyém a fekete piros arra kelleneha valaki tud vegyen fel msn-re kössz
msn:alika120@hotmail.com
azt mondják hogy csapágyas