Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elöl-hátul Dunlop Racing Slick gumma. Én Bencétől vettem. Ő is sokat mozgolódik a fórumon. :D
milyen gumid van mennyiért honnan hogy tapad?
Én imádom ezt a motort. :) Semmi bajom nincs vele. :D
Én még nem láttam a 2009est. De valószínűleg nincs különbség.
utálatos egy motor... mi a külömbség a '09 és '08 as rs 125 közt? azt látom hogy az ujnak csúcsosabb az orra
Mármint olyan mint amien az 50es RSeken.
Hát attól függ hanyas évjárat. a 06oson ugyanaz van mint a többin. Sőt a Tounon is ugyanilyen van. :D
Hát ja. De remélhetőleg úgy se lenne rá szükséged... :D
még a számok formái sem ugyanazok. sőt a kijelző két oldala sem ugyanaz sőt egyik 12 másik 14ig pörög
nnnnnnnnnnnnnnagyonjoooooooooooooo akkor már az sincs
azért nem pont ugyanaz
olyan 125ös meg nem vennék csak 98tól - 05ig
Na az a kis csövecske volt az h ha túl melegedne a mocc akk kivillan a digitális kijelzőn. :D
'07-'08 as rol van szó
Hát végülis van 1 jelző a műszerfaladon, ha már nagyon meleg, és állj meg!
jo de azon másabb a kijelző is sokkal de az eredeti blokkomon volt egy kis csövecske ami azairsalra már nem mentrá mindegy. és elv azon ment ki a hűtőviz vhova de h hova? (nem az uj henger miatt, a gyáriban sem volt hőmérő) veszek egy kibaszott higanyos hőmérőt aztán odaragasztom sulifixxel
Hát igen az RS 125ökön van ráadásul még a műszarfal is ugyanaz mint az 50es RSen és még sincs benne... :S
Csak tavaly volt 700.000 :D Most elvileg 850.000. Hát lényegében a legdrágább rajta az h "APRILIA". De sztem nagyjából ennyi. xD Na jó persze a fékei kurva jók, meg a blokkja is nagyon jó mert az enyémbe 12000 km van végig gyepáltam és még egy pisszenése sincs.
RS 125ön van, csak szokása elbaszódni!
700.000ftért baszki nincs rajta hőfok am mi kerül rajta a matricán kivül ennyibe? konkrétan
Az új RSekbe meg új Derbikbe is Minarelli blokk van... Csak újabb gyártmányú. De ez is Minaelli csak nem Am 6 hanem vmi más. De azt nem tom h mi. Am elég nehéz rá cuccokat találni az biztos. :D
Belagergo az új RSekre nem raknak hőfokmérőt. Sőt egyátalán nincs egyik új motoron se. Csak egy kis ikon villan ki a digitális kijelzőn ha már túl melegedett a mocc. De azt nem tom mér nem raknak rá pedig igazán elférne rajta... :S Legalább tudnám h mikor melegszik be.
hi !

Eladó dob! Árban megegyezünk.
kistuning5@citromail.hu
Az én rsemen mért nincs vízhőfok mérő?! és hogyan tudok rakni rá? vagy kéne lennie? mert nincs