Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helosztok segitsetek a 96-os rs ekbe mien blokk van am5-ös?
okés köszi szépen!
mi ez a pangás?!
Repsolnak nagyon jó hajtóműolajai vannak, azt kérj, mond, hogy váltóhoz kell! 2ezer Ft körül van, szerintem 5W35öst vegyél, bár telejsen jó a 10W40es is!
Hát az éves liszenszet már lekéstem, meg am se vettem volna meg, mert iszonyat drága! Májusban lehetséges, hogy veszek napi liszenszet, de lehet, hogy nem nevezek! Majd még elválik, hogy hogy fogok állni anyagiakkal!
Szia 15ért elviném de csak fizetés után tudom megveni 3-4 körül ha érdekel a dolog csörges meg és én viszahivlak 06703841615 várom válaszod köszi elöre.
Sziasztok!

CsabikaCBR!
Madarason május 1.-jén nevezel?
ja most látom csak hoyg írtad a repsolt abból miylen viszkozitású van? külön 2t hez való vagy hogyvan? bocsi hogy ennyit kérdezek de nemakarok szart beleönteni
köszi szépen!hát igazábol mostis motoroztam szoval lehet h 5w-35 ös lesz tudok mondani valamilyen márkát vagy tipust hogy ezen belül milyet vegyek?
Bocs h. ide írok, cska nem leltem ide vágó topikot!
Yamaha TRY-hoz nicsn valakinek első teleszkópja?
vagy esetleg nemtudjátok h. mié jó még bele?
Ilyen kurva hidegben esélyesen ledermed a 90 es olaj, és nem emel ki a kuplung, de legalább csúszik is:)
Ilyne kis teljesítményű motorokba tulajdonképpen annyira nincsen terhelésnek kitéve az olaj, hogy szinte bár mi ellátja a feladatát, aminek megfelelő a viszkozitása.
Pölö a repcolnak van váltóba való olaja, de teljes lelki nyugalommal beleküdhetsz valami jobb minőségű vastagabb motorolajat is.
Ha hidegben is motorozni akarsz, akkor 5W35ös sima hajtóműolajat veszel, bármelyik motoros boltban van, 2ezer Ft körül, ha nem nagyon akarsz hidegben menni, akkor 10W40es is jó!
http://www.bigbikeshop.hu/term... SZERINTEM! aztán lehet hogy nem. várj meg mást is
szevasztok! szeretném kérdezni hogy a váltóba milyen olajat öntsek a gyári helyett mert láttam 125 ös forumon h a gyári 75 w 90-es szar! minarelli am 6 ba kéne amugy! atta vagy emzoli ti mitmondtok? ha tudtok konkrét típust mondani azt megköszönném
Én 38ért láttam legolcsóbban és ezért gondoltam hogy feleannyit kérek az enyémért de ha tényleg érdekel akkor engedhetek még belőle.
Köszi még rágodok rajta.
nem nehéz , csak rendelni kell
viszont az airsal hengerhez nehéz dugót szerezni nekemis ilyen volt a derbin
nem akarom rontani az üzletet, de 34ért van 7 felömlős airsal 70cc alu henger 0km-es (nekem is az van)
igen janopali ez vashenger és a henger dugó fej együtt 20 000 Ft lenne.
egy 80as dr vashanger aszem 40ezer. olyan az enyém is nekem bevállt
köszi
Szia menyi lenne a henger dúgó és fej ja és ez vashenger ugye köszi.
nem tudnátok valami rajzot küldeni, amin a lámpának a bekötéséről van valami info?