Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombathelyen végre egész nap full jó idő volt csak a szél fújt picit de nemvolt vészes. egész nap Rs-eztem
létezik-e olyan hogy azonos szériájú RS-eknél (gömbölyű, az egyik 99' a másik 03'-as) ahengernél az újabbnak kisseb a kipuffnyílása 1-2 mm-el. Lehet-e benne valami szűkítő? mert ránézésre ugyan az a kettő....
Soproni vagyok és 14 fokon áll a hőmérőnk (napon) és a szél se 21 sztem hanem 121
Sopronban csak 8,4 Fok van, és 21km\h-s szél!
reggelt. 14 fok süt a nap csak fuj a szél
Hy! 2003as Aprilia rs 50-re keresek használt sportkipufogót aki tud az írjon. előre is kösz
A 2000-2005 szériának az áttétele nagyon megvan nyújtva. Az újjaknak meg sztem túl rövid. 2006- napjainkig xD
azt is vegyétek figyelembe, hogy a régebbi blokk áttétele eltér az újétól!
nem gond dehogy is, vegyél nyugodtan
Na megszámoltam hátul ha jol számoltam 48 fogszámú a fogaskerék elöl meg nemtudom majd holnap megnézem.
nemgáz ha felveszlek msn-re könyebben kilehet tárgyalni ezeket a mocis dolgokat
ja nemkell azér fáradni. csak egyszerűen kíváncsi vagyok. azt tudom hogy az enyém 15/48as áttétellel megy 11000en 120at. agyontuningolva tieden valószínüleg 14es lehet jól bekarburálva
Fogalmam nincs de holnap megtudom mondani vagy sőőt még a hátsót azt most azonnal is ha vársz 5 percet.:)
nyugi szerintem itt senkise néz le téged viszont nemtudod hogy mien áttétel van a rs-eden?első hátsó lánckerék?
Ezt sokmindenkitöl halottam de ha jóidö lesz gps-el bemérem nektek.
Csak lécci ne nézzetek vmi nagy kamu gépnek:S.
1x mentem vele annyit.általában 65-70nel járok.
Ha a haverokkal motorozunk akkor van hogy 80 de rövid távon.
Hát persze kelett nem is kevés oan 10500tol már elég nyögve nyelösen ment a dolog
100tol már elég kinkeservesen ment a dolog.
az lényegtelen h mit mutat az óra
jéé enyémen 12es volt gyárilag. Na lényegtelen. Viszont ahhoz hogy kiforogja a tied kell egy kis idő nem?
Annyit ment de nem kell elhinni.Legalábbis én nem tuningoltam rajta semmit.Gyári kipuf 14-es dellorto karbi.
Óra szerint 110et ment és akkor forgott 11-11500at.
leginkább sztem sehogy
milyen arctalan? nincs kép rólad és igy utálatos dolog vkivel beszélni h nemtudod kiaz
hogy a pitsába megy a tied 110et amikor full gyári?
tiédbe teljesen más blokk van azér nemakar úgy menni
ne hasonlitgass kérlek tiéd I világháborus enyém meg mostani... tiédben 6*annyi erővan kb mint az enyémben... enyém EUnak megfelelően agyon van baszva folytással.
Hát akkor a fogaskerekekkel kell variálni nem?
enyém 110nél pörög 11ezret.Full gyári.