Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De a tiédnek másabb a váltóban is a végáttétel, szóval szerintem erre sok lenne az az áttétel! A gyujtásban szerintem nincs semmi, itt más probléma van! Karburálással kéne még variálni, más fúvókázást is meg kéne próbálni!
enyémen 15/47 van jó igaz az a régebbi széria. így megy 11000en 120at. Tiednek tényleg kellene még többet pörögni gyújtásba még lehet valami szerintem
Szerintem az már sok lesz!
Nem ezt a szmájlit akartam, hanem ezt:
most elöl 14-es van,15 öset?
14\53-nál még nagyobbat?
esetleg ha egyel nagyobb lánvkereket előre nemtudnál rakni? vagy hátra kissebbet
10000-ren
100 az naon kevés! Mien fordulaton megy neked 100at?
Az lessz.
Hát ez nekem hihetetlen..
Haverom csak áttételt változtatott, átkarburálták, meg a kipufft herélték ki, és ment 100at!
Valamit még nézess meg, vagy próbálgass, jobban kéne annak mennie!
sajna ennyit,talán még nagyobb fúvokával kéne próbálkoznom,de egetrengető ettől se lessz.Már csak a gyujtása van amihez nem nyultam.
Nem mondod komolyan, h ennyi tuning után annyit megy?
új szériás rs-t tuningolt már közülletek valaki?Én már raktam rá sportkipufogot,19-es karbi,/100 fuvoka/lehet hogy kicsi?sport evegőszürő,70 henger,sportmembrán.14/53 fog.kerék.Folytáskivétel után ment 80-at,most megy 98 at.Szerintetek a gyujtásban is lehet valami?
Okés! Köszi a segítséget!
Amúgy te mennyit mentél 400-on?
Passz! Ha annyi mint tavaly, akkor a napi liszensz 4ezer!
És májusban a nevezés mennyi? Össz-Vissz. Meg mi kell hozzá?
Nem csak ennyi külömbség van a két blokk között!Mert eleve a két váz sem egyforma mivel az am6-os blokknak hosszabb a váltó tengelye!Vagyis ha eddig 5-ös váltód volt nem ajánlatos 6-os blokkot bele tenni mert nem fog sikba futni a lánc sőt bele ér a lánc a vázba.Ugyanakkor a lendkerék sem ugyanaz a két blokkon.Vigyázzatok mert minden évben variáltak a gyárak olyan dolgokban amire az ember azt hinné ugyanaz aztán kiderül mégsem.
de ha leírod hogy mi kellene pontosan talán még segíteni is tudunk
leginkább hogy megkérdezed mien blokk van benne
mert nekem 96 os é kéne
ak mosst mi az igasság?
Nincs mit!
nemtom haveromé 96-os volt és am5ös. tényleg csak a sebességekben különvözik. az egyik 5 a másik 6 sebességes
95- am6. de szinte ugyanaz a 2 blokk, asszem csak a váltóban különbözik.