Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én vennék egy 74eset, aztán szerelőknek általában van tágítójuk, és fokozatosan lehet próbálkozni! Sok szerencsét!
Éretm. Hát azért megpróbálom belőni. nem olyan drágák a fúvókák remélem.
Én szerintem a henger miatt nem bírják, nekem is vol 50es aprilia-m, minarelli blokkos, én is szereztem rá direkt szűrőt, és én se tudtam beállítani, akkor mondták nagyon sokan, hogy az 50es minarellik nem bírják!
A kipufogóm: a dob az egy gianelli, a rezóm pedig kivan herélve:) . és szerinted miet kéne vennem h jó legyen? és neten honnan lehet rendelni?
Értem. És hol lehet pakni fúvókákat?
Ilyen kis fúvóka eltérések nem számítanak annyit, h 74 kevés, 80 sok! Annyi a baja, hogy ezek a minarelli blokkok nem szeretik a sportszűrőt, csak ha henger is más rajta, meg kipuff stb, stb!
Hy! Én is nemrégiben vettem sportszűrőt. Nekem a 74es gyári fúvóka túl kevés volt szinte alig pörgött. vettem bele 80as fúvókát akkor pörög nekem 8500fölé, de viszont én sztem sok benzint kap teljesen kitekertem a levegő csavarját de úgy is sokat kap.nemakart melgedni a víz elérte a min szintet és kész akárhogy húztam neki semmi aztán mikor beindítom alig akar beindulni meg mintha fulladozna indításkor. meg a kipufogógáznak is tiszta benzin szaga van. szóval sztem a 80as fúvóka sok....
Helló mindenkinek. nekem is fúvóka problémám lenne. most gyári van benne, de vettem egy sport légszűrőt ma mentem vele egy hosszab utat és 8500 fölé nem tuttam a fordulatot felvinni. szerintetek hanyas fúvókát kellene beszereznem? és honnan tudnék?
A 74 az gyári, de olyan 72-76 szoktak variálni a gyárban is!
Hy! Szerintetek egy gyári rs 50-ben amibe 12es karbi van abba hanyas főfúvka van gyárilag? mert nekem 74es volt benne és sztem sok viszont egyik gyerek mondta h neki a roxba (12es karbi) 65ös fúvóka volt gyárilag.
köszönöm a segítséget
eladnám az rsem vagy cserélném gömbölyű rsre ráfizetéssel.
akit érdekel irjon.
http://www.kepesmotor.hu/april...
Egész pontosan azt jelenti,hogy zavarszűrő ellenállással van ellátva a gyertya, de adok egy linket ahol találsz táblázatot is ezekről a betűjelekről.
ngk gyertya
Az " R " betű azt jelenti, hogy zavarszűréssel van ellátva a gyertya.
race
jahm és még valaki megtundá nekem mondani hogy mi a különbség eközött a két gyertya között. NGK BR9EG ; NGK B9EG. egy "R" betü. mi lehet az?
valaki segítsen nekem hogy hogy lehet a karbit normálisan behangolni? tehát miből lehet tudni hogy a megfelelő méretű fúvóka van benne? hogy jó -e a benzin-levegő arány?
jaja. látom a tiednek szép csillogó váza van
ok
Hát kinéztem, de nem nagyon találtam, fater viszont azt mondta, mintha látta volna! Holnap megkeressük, szétbombázzuk a garázst, ha meglesz, beírok ide!
nagyon köszi
Igen az volt, de a vonalkák benne vannak az órába és utána lehet számolni.
Felrakhatod rá a 15öst de nem sok ereje marad mégha tuningolt is.
Sztem is szakemberhez kell fordulni mert 120at is kellene vinni.
hopszi neked akartam. viszont a tiedben 80as óra van nem?
enyém tuningos