Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen! :D
a legegyszerűbb, összeMOCCantok és mentek egy 402métert
utánna meg egy csoportos V-max teszt
kicsit jobban menne.
hát szarügy, az egy dolog, hogy a tied nem megy valami oknál fogva. ha jól emléxem 19 lovat írtál a gépedre és csak 105öt megy...

megnyugtatlak megy az övé 105öt, én is mértem már be őt
Jah értem. Hát a 80as hengert eléggé visszafogja a gyári kipuf...de a katalizátor nem számít sokat mert más folytások vannak benne.
csak az a gáz hogy az én mocimba már 80as henger van és ez a gyári kipufogó nagyon visszatartja szerintem. komplett rendszerre meg sanjnos nincs pénzem ezért gondoltam erre a megoldásra
Ezt jól leírtam... Szal kivette de nem megy tőle jobban.
Nem tom elvileg nem megy tőle jobban. Haverom is kivette tőle de ugyanúgy megy. Max annyi értelme van h kicsit könnyebb lesz tőle! :D Szal ilyen szempontból lehet jobban megy... :D De nem biztos h megéri kivenni.
na szal ha kivágnánk jobban menne nem?
Nem tom honnan vetted h nincs benne... Pedig neked is új RSed van...
Van katalizátor benne már ne haragudj... :D A gyári kipuffokba van. Képzeld az én RSemhez még zöldkártyát is kaptam... xD
rohagyak meg van benne! valami euro-s szabvány
mióta van 2T ben katalizátor barátocskám? :D
Jólvan jólvan elhiszem nektek ha ti mondjátok egyébként valaki tudna nekem abban segíteni, hogyha eltávolítom a katalizátort a kipufogóból akkor elvileg jobban fog menni ugye?
Hát nem éppen... Viszonylag hamar eléri a 100at is... De 100nál már szenved... És nyugodtan elhiheted h elég egy sport kipuf meg lánckerék csere h menjen annyit... :) Csak jól kell bekarburálni...
jó lehet hogy megy anyit kipu rendszerrel+nagyobb lánckerékkel de mire eléri azt a sebességet mész vagy 10km-t csutka gázon
Am sztem csak a kis 50es mociknál van ez h hú mennyit megy meg ilyenek Am se az a lényeg sztem!
19es karbi 70es alu giannelli kipuff 13as elől és igy megy 105öt... nemtudom miről beszéltek folytás nélkül természetesen
Na ez az mennek azért az új RSek is... Az enyém is simán menne többet csak kicsit súlyos vok... xD Nekem gyárilag 85t ment. 11es lánckerékkel. Szal akk se 80at... Meg am is sok számít azon h ki h használja meg h járatja be a motort... Am a digitális óra is csal, de elvileg nem annyit mint a spirálos. De nem tom...
Csal az!
Nemtudom miért olyan hihetetlen az a 105 végsebességnek, az enyimen van egy Gianelli rendszer+egy 14 es lánckerék elől a többi full gyári! (egyszer 13 as lánckerékkel mentem vele 118at!GPS!, persze kellett neki 1,5 km)
Azoknak akiknek 80 a vége az uj RSének, csak sajnálni tudom hogy nemjönnek rá, hogy az első 11 fogú lánckerék fojtásként van rajtuk ráadásul nemszedik ki az összes fojtást.
Az új 125 ösökre is sokan mondták hogy nem megy annyit mint a régebbi, csak azt nem vették figyelembe hogy az újakon már digit a kmóra és nemcsal! GPS pontosságú
Ennyi
nem mehet, nekem se ment.... és neki lánckerék is gyári
igy max 90! nagyon max!
De én meg az enyémről beszéltem... x] És azért h egy ilyen RS is mehet 100 fölött csak a gyári kupofogóját kell kivágni a kukába és feldobni rá egy sportot... :) Jah meg lánckereket cserélni... :D Azt ne felejtsük ki x]
ez mind szép és jo de Atta gyári motorrol beszél ami ujtipusu és csak sport dob van rajt