Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

első hátsó kb 40-45 ezer lehet együtt
Valszeg igazad van, mindenesetre azért két gumin akár 80K-is lehet megtakarítani.

Tuji
gumin nemérdemes spórolni! de télleg
A www.r17.hu -n tudsz rendelni olcsón, jó minőségű gumikat, én a continental-t ajánlom!
pirelli sport demon ez kell neked
17" 110/80 130/70
Abroncsméret elöl/hátul RS 50, SX 50: 110/80 - 17 / 130/70 - 17
ha rámhallgatsz pirellit veszel rá! mienek a mostani gumid méretei?
igazad van
össze kevertem :P
abban segitsen nekem valaki légyszives hogy milyet hol és mennyiért tudok veeni gumit. mert ami gyári az olyan mint a műanyag.sőt
nnnnagyonjooooooooo én még sötétben is felismerném falon keresztül
ez 125-ös de ne zavarjon:D
nekem 125re lesz
csak láttam hogy rá rakták 50esre
sztem jó lesz az
szegecset meg kitudom cserélni meg vannak tömítő cuccaim ha olyan gond lenne
de neked biztos jo szal nem fikázom
ha be tudjátok hozatni Angliából ilyet vegyetek
fos egy dob nekem is ilyen van és ereszt 600(popszegecseknél) helyen
uhh:D
membrán lapokat kéne venned. de a legegyszerűbb ha az egész házat megveszed karbon lapokkal együtt aszem 10rugó
Én majd mostanában akarom kicsit "tuningolni" a gépem:D sportkiput nemakarok rá venni, ezért csak a katalizátor lesz belőle kivágva(remélem számít majd vmit:P), nagyobb főfúvóka a karbiba, meg egy 14es lánckereket akarok rá, csak nemtalálok hozzá sehol:/
ha a szivacsot félbevágom az elég?
elől 13 van JT láncszett membránlap mennyiből áll meg és milyen kell nekem? őő aztán első körben mennyiből vagyok meg?
gyári rezó belezve? akkor kukába, ez a legfőbb baja. aztán bekellene normálisan karburálni, préssávot belőni. membránházba ha van a szűkítő akkor azt kihajítani belőle (am6ba van). másik membránlapok, normális áttétel elöre 13 v 14. 19 karbi az kicsi. gyári légszűrőházba vékonyabb szivacs.

naggyából ennyi kell, 120at gond nélkül tudnia kéne!
NINCS bennt folytás tudtommal se elektro se mechanikai
jo figyi akor találós kérdés! lehet énvagyok hülye.sőt.. figyi: dellorto 19 karbi 70es alu airsal henger giannelli sport dob és üres rezonátor sport nkg gyertya és 90et megy! mit csináljak vele emberek? várom az ötleteket. előre is kösz.