Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy adott felnire csak tól ig tartományban lehet gumit felrakni mert a szélesebbet már behúzza, és nemhogy jobban tapadna, mint a keskenyebb, de rosszabbul.

Visszafelé, minden normálisabb gumin rajta van, hogy mekkora felnire való, ilyenekt lehet a táblázatokból kiolvasni:2,25-2,5 tehát 2,25 től 2,5 ös felnire lehet szerelni, punk tum.
Persze, aki csak egyenesen megy vele, és csak a látványra gyúr, az simán feltesz egy 140 es gumit egy 1,25 ös felnire:)
ugy segitesz hogy bunkozol? hát így segits magadon eddig még mindenki letudta irni normálisan a dolgokat..
segítek te isten barma ...
hallod tuning kölök fogd vissza a picsádat jo? 19 évesen jártatod a szádat rs 50 forumon? pofám leszakad
Annyit szeretnék mondani, hogy az mz kupások is k63 mal mennek, és nem is mindenki a puhábbal, és aki látott már kupa futamot, az tudja, hogy eléggé haladósan lehet vele nyomulni.
rá rakhatod de majd ha mész egy kanyarba és perecelsz akkor is kérdezd meg h mi történt ...
ez mind szép és jo és köszönöm a segitséget de nagyobb gumit nemlehetne rárakni?
hát ha benne van a majré vezető és átdobja a magháton akkor ja ... tiéd is hasonlóan benne van a szamárvezető
ez különben pirelli dragon evo:) na ez egy kupac fos, így vettem a motort de most fog menni rá egy másik hátsó
haverom af1 e ilyen gumikkal életveszély volt szerintem. na mind1 nemakarok okoskodni mer ti télleg jobban értetek hozzá. én még sose voltam pályán stb...
figyeljetek kinek a pap kinek a papné! bőven megvagyok elégedve vele:) és ez a lényeg szerintem
heidenau k63ast így lehet borítani. utána olyan szépen megvolt olvadva hogy öröm volt csodálni
simán lehet akkor méretű gumikkal pályázni.
az egy dolog hogy bevetted a kanyart de ha nem döntöd akkor nem is fog megcsúszni :) úgy vedd be a kanyart hogy a lábtartó karcolja a földet
eddig bármien kanyart sikerült bevenni nagyobb sebességgel is. meg az 50es kismotoron amin ez a gumi van kb nem pályára találták ki:d de semmi gáz
enyém full nem olyan még sose csúsztam meg vele de télleg.
talán kemény mint a beton, és nem melegszik. tömören ennyi. de gondolom te minden nap térdeltél vele, utána jelentetted ki, hogy fasza. egyenesen való motorozás után tényleg könnyű megállapítani mi a jó...
kemény meg csúszkál össze vissza ...
akkor mond meg nekem légyszives hogy mi a gond vele
110
130

33400 ftból megvan a vacsi új gumik. 130nál többel úgy se mész. gyorsan melegszik és olyan mint a rágógumi. ami meg a legfontosabb hogy OLCSÓ !
annál szarabbat ha keresnél se találnál.
hát nemtom nekem mt75öm van már a 2. motoromon de sztem iggen jók
én ekkora gumi mérettel vettem 24ezerért előre hátra gumit tavaly tavasszal az 50es hondára. igaz nem pirelli meg ilyenek hanem csak heidenaue K63. de a dunlop után ez volt a legjobb gumim 50esen. volt pirelli mt50esem is de az egy kalap ... :D